Eco jest cool!. Czy wiesz, jakie są zielone chemikalia?

Eco jest cool!. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wiemy, czym są zielone chemikalia. GreenChemicals nie są dobrze znane światu zewnętrznemu z powodu obecności problemu z rozpoznawaniem. Głównie zielony oznacza bezpieczeństwo i wzrost, a chemikalia oznaczają reakcję lub mieszaninę 2 lub więcej pierwiastków w celu stworzenia czystej substancji.

W skrócie, Green Chemical wskazuje, że chemikalia są bezpieczne dla ludzi i środowiska, a te chemikalia również pomagają w rozwoju otaczającego nas obszaru. Zielone substancje chemiczne mogą być chemikaliami organicznymi ,lub chemikaliami biologicznymi.

Think eco Think bio obsługuje zielone, naturalne, organiczne i biopochodne chemikalia, które można łatwo stosować i nadają się do sprzątania. Aby nasze środowisko biurowe było zdrowe, musimy dbać o czynnik higieny, którym zajmuje się nasz zespół sprzątający. Think eco Think bio zapewnia przyjazne dla środowiska chemikalia, które są odpowiednie dla twojej skóry, a także naszego środowiska.

Eco jest cool!. Zastosowanie zielonych chemikaliów:

W powyższym fragmencie poznaliśmy, czym są zielone chemikalia, przyjrzyjmy się, jakie są korzyści lub zastosowania zielonych chemikaliów zapewnianych przez EcoChem i jak są one przydatne dla naszego działu sprzątania.

•  Zielone chemikalia nie zawierają żadnych niebezpiecznych substancji, więc nie ma szans na problemy skórne:

Produkty stosowane do wytwarzania lub tworzenia zielonych chemikaliów to produkty stosowane w produkcji kosmetyków. Dlatego te substancje chemiczne nie wpływają na czyjąś twarz ani skórę. Produkty te są również chemikaliami przyjaznymi dla dzieci

• Opłacalny, ponieważ jego mała ilość może usuwać plamy:

Wszyscy sugerują wybór zielonych chemikaliów, a są tego dwa powody:

  1. Stopień rozcieńczenia zielonego związku jest bardzo mniejszy i
  2. Zawiera grubą formułę o neutralnym pH, która usuwa wszystkie plamy.

•  Zabija zarazki w krótkim czasie:

W dzisiejszych czasach bakterie znacznie wzrosły i bardzo szybko wpływają na ludzkie ciało. Potrzebujemy więc roztworu chemicznego, który nie wpływa na ludzi i środowisko, a także zabija mikroby.

•  Pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń:

Zanieczyszczenie jest najbardziej wpływowym problemem powodowanym przez toksyczne chemikalia czyszczące. Dlatego zamiast używania chemikaliów powodujących zanieczyszczenie zaleca się stosowanie ekologicznych chemikaliów, które są bezpieczne dla środowiska i ludzi. 

Eco jest cool!. W jaki sposób toksyczne substancje chemiczne nie są preferowane niż Green Chemicals :

Podstawa do porównaniaToksyczne chemikaliaGreen Chemicals
ZnaczenieToksyczne chemikalia to chemikalia, których połączenie może zniszczyć naszą ludzką część.Green Chemicals są przyjazne dla człowieka i są bezpieczne dla naszego otoczenia.
Podejście do środowiskaJego podejście jest negatywneJego podejście jest pozytywne
Współczynnik rozcieńczeniaW tym przypadku współczynnik rozcieńczenia jest bardzo wysoki.Współczynnik rozcieńczenia jest niski.
Poziom zanieczyszczeniaTworzą one wiele substancji zanieczyszczających.Tworzą one substancje, które pomagają w zmniejszeniu zanieczyszczenia.
Czas i pieniądzeNie oszczędza czasu i pieniędzy.Oszczędza czas i pieniądze.
poziom pHPoziom pH jest wyższy niż 7 (kwasowy)Poziom pH wynosi 7 (neutralny)
metodaToksyczny środek chemiczny jest kosztownym procesem.GreenChemical to proces ekonomiczny.
Podejście do istoty ludzkiejPodejście do człowieka jest negatywnePodejście do człowieka jest pozytywne.