Nowoczesny, retro, klasyczny – odpowiedni grzejnik łazienkowy do każdego stylu wyposażenia

Oczywiste jest, że główną funkcją grzejnika w łazience jest zapewnienie ciepła. Niemniej jednak nowoczesny grzejnik łazienkowy również powinien dobrze wyglądać. Życzenia są bardzo indywidualne: niektórzy wolą klasyczny, niepozorny design, podczas gdy inni chcą stworzyć efekt wizualny w łazience za pomocą grzejnika łazienkowego. Bez względu na to, jakie życzenia i potrzeby powinien spełniać grzejnik w łazience, producent pokazuje, jakie grzejniki dekoracyjne pasują do jakiego stylu urządzania i co wizualnie mają do zaoferowania klasyczne grzejniki płytowe.

Dzięki szerokiej gamie kształtów i kolorów – od miękkich, płynnych i białych po kanciaste, geometryczne i kolorowe – Kermi oferuje odpowiedni grzejnik łazienkowy do każdego stylu życia. Na przykład w minimalistycznej łazience wyraźne linie Signo i charakterystyczny wzór kratki Casteo sprawdzają się. Ale krzywe Icaro, połączenie prostych i miękkich kształtów, jak w Tabeo lub asymetryczny wygląd Diveo, harmonijnie pasują do nowoczesnej, eleganckiej łazienki. 

Klasycznie subtelne lub przyciągające wzrok

Klasyczna łazienka Credo plus reprezentuje subtelny styl. Dzięki przejrzystemu wzornictwu i prostej ramie emanuje spokojem. Ręczniki można bardzo sprytnie wieszać w okrągłych tubach ułożonych w blokach. 

Grzejnik łazienkowy Credo plus to reinterpretacja klasyki. Dzięki poziomym okrągłym tubom, które ułatwiają wkładanie ręczników, jest idealny dla każdego, kto lubi rzeczy wizualnie dyskretne i praktyczne. Dla tych, którzy wolą coś bardziej rzucającego się w oczy, Ideos to właściwy wybór. To nie tylko grzejnik, ale także wizualnie podkreśla pomieszczenie i staje się elementem wystroju łazienki. Jego zaokrąglone elementy w kształcie gwiazdy łączą się, tworząc wyrazistą rzeźbę.

Przyciągający wzrok w łazience: zaokrąglone elementy Ideos w kształcie gwiazdy łączą się, tworząc fascynujący kształt. Podobnie jak wiele innych modeli Kermi, Ideos jest również dostępny jako całkowicie elektryczny grzejnik (zdjęcie) lub z dodatkowym zasilaniem elektrycznym.

Kolor i funkcjonalne detale robią różnicę

Nie tylko design determinuje efekt grzejnika – kolor ma również duże znaczenie dla stylu i efektu w łazience. Aby można było znaleźć coś odpowiedniego dla każdego stylu łazienki, wszystkie modele Kermi są dostępne w różnych kolorach – czy to z palety RAL CLASSIC, sanitarnej czy edycji Kermi. W odcieniach bieli, beżu lub szarości grzejnik dyskretnie integruje się z otoczeniem. Dzięki eleganckiej czerni, mocnym naturalnym lub jasnym modnym kolorom, przyciąga wzrok w łazience lub salonie. Metaliczne niuanse zapewniają eleganckie, błyszczące akcenty. Pomyśleliśmy również o wszystkim pod względem funkcjonalności, szczególnie w kuchni i łazience: ręczniki lub ściereczki można wkładać i podgrzewać bezpośrednio za pomocą rur grzewczych, lub za pomocą dostępnych wieszaków na ręczniki i wieszaków.

Grzejnik i obiekt designerski jednocześnie: jego rzeźbiarski kształt sprawia, że ​​Ideos to stylowa atrakcja – dla każdego, kto chciałby czegoś ekstrawaganckiego i niezwykłego.

Energooszczędne z therm-x2

Podczas gdy grzejniki dekoracyjne są często wybierane do łazienki, kuchni lub holu ze względów praktycznych i estetycznych, wielu budowniczych i modernizatorów preferuje klasyczne grzejniki płaskie w innych pomieszczeniach mieszkalnych. Ale nawet one nie muszą się długo ukrywać optycznie i oferują opcje wzornicze: z therm-x2 możesz wybierać między różnymi kolorami i frontami o ponadczasowej płaskiej konstrukcji, charakterystycznym profilu lub eleganckiej linii optycznej – w klasycznym eleganckie wyrównanie w pionie. Dzięki therm-x2 atrakcyjny wygląd łączy się również z innowacyjną technologią: dzięki opatentowanej technologii x2 firmy Kermi energooszczędny grzejnik zużywa około 11 procent mniej energii przy krótkim czasie nagrzewania. Przyjemne promieniowanie cieplne zapewnia maksymalny komfort termiczny. 

Atrakcyjny design w połączeniu z innowacyjną technologią: Jeśli chodzi o optykę, klasyczne grzejniki płytowe już dawno przestały się ukrywać, ponieważ energooszczędny grzejnik therm-x2 spełnia oba wymagania. Dzięki opatentowanej technologii x2 firmy Kermi grzejnik oszczędza około jedenaście procent energii. Na zdjęciu: dzięki precyzyjnie wyprofilowanemu frontowi, therm-x2 Line w kolorze „matowy brąz metalik” Kermi tworzy elegancką atmosferę.