BEZPIECZNE DLA LUDZI I PRZYRODY!

PRODUKTY CZYSZCZĄCE BEZPIECZNE DLA LUDZI I PRZYRODY

EKOLOGICZNE PRODUKTY CZYSZCZĄCE. Ekologiczne, łagodne środki czyszczące Think ECO Think BIO, składają się w 100% z substancji powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego.
Wyprodukowano w celu spełnienia wymagań ochrony środowiska zgodnie z przepisami europejskimi 648/2004 / WE. Produkty czyszczące Think ECO Think BIO zapewniają wysoki efekt czyszczenia bez uszkodzenia wrażliwych powierzchni. Bezpieczne w użyciu, nie podrażniają skóry i dróg oddechowych. Biodegradowalne w aktywnych składnikach. Mają zastosowanie do biologicznego oczyszczania różnych powierzchni. 

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Okna
  • Podłoga
  • Meble

Nasze produkty wyśmienicie czyszczą powierzchnie szklane, drewniane, tapicerkę meblową, ceramikę i wiele innych powierzchni.

Twój dom zasługuję na bezpieczną chemię!

EKOLOGICZNE PRODUKTY CZYSZCZĄCE THINK ECO THINK BIO.

Nasze produkty Think ECO… opierają się na ponad 30-letnim doświadczeniu w tworzeniu naprawdę skutecznych środków czyszczących. Podstawowe formulacje zawierają korzystne kultury bakteryjne, enzymy i oleje roślinne i są stosowane na całym świecie do remediacji na dużą skalę, kontroli zanieczyszczeń, kontroli zapachów i ochrony środowiska w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i handlowych, w tym w ochronie zdrowia, górnictwie, przemyśle naftowym i gazowym, przetwarzaniu odpadów, oczyszczalnie ścieków, rolnictwo i przetwórstwo przemysłowe, takie jak młyn papierniczy i produkcja żywności.

Wykorzystaliśmy tę wiedzę i stworzyliśmy tę gamę produktów specjalnie dostosowanych do zastosowań domowych i mniejszych zastosowań komercyjnych, w których istnieją podobne problemy, choć w znacznie mniejszej skali, w końcu, jeśli produkt działa na dużych zabrudzeniach, będzie działał również na małych.

Nasze produkty są skoncentrowane, aby zaoszczędzić pieniądze, zapewniają natychmiastowe i resztkowe działanie, a we wszystkich przypadkach są wytwarzane i zaprojektowane tak, aby były łagodne i nietoksyczne w użyciu i usuwaniu.

Produkty Think ECO Think BIO są jednymi z najskuteczniejszych produktów czyszczących na rynku i wszystko odbywa się bez użycia chemikaliów.

W naszych małych butelkach dzieje się strasznie dużo!