ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia!. All IN WOW! To niesamowicie skuteczny, w 100% bidegradowalny środek do czyszczenia różnych powierzchni. Usuwa nawet cement i rdzę! Możesz nim czyścić zarówno łazienkę, jak i samochód! Koniecznie sprawdź jego niesamowitą moc działania.

Prawidłowo czyść podłogi i powierzchnie ceramiczne, a także szklane, stosując specjalistyczny środek do czyszczenia powierzchni ALL IN WOW!
W sklepie thinkecothinkbio.pl dostępna jest szeroka gama bardzo skutecznych środków czyszczących do podłóg i powierzchni roboczych. Dostępne jest wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego czyszczenia i higieny sanitarnej, od specjalistycznych środków czyszczących po uniwersalne środki czyszczące, które działają w dowolnym miejscu.

Kup dostępne w handlu środki czyszczące do powierzchni szklanych, podłóg, chłodni i pasty czyszczące rozpuszczające tłuszcz. Inwestycja w wysokiej jakości materiały zwraca się szybko. W porównaniu do standardowych środków gospodarstwa domowego, środki czystości przeznaczone dla profesjonalistów szybciej i łatwiej usuwają zabrudzenia. Pomaga to zaoszczędzić czas i wysiłek. Co więcej, wiele środków czyszczących jest niedrogich w użyciu i bardzo skoncentrowanych. Chemia do czyszczenia powierzchni z naszego sklepu jest bardzo opłacalna ze względu na precyzyjne dozowanie i dużą skuteczność.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia. ALL IN WOW! Dlaczego ten niesamowity preparat czyszczący jest tak skuteczny?

Pośród naszych preparatów do czyszczenia różnych powierzchni znajdziesz istną perłę, czyli uniwersalny preparat czyszczący ALL IN WOW! Na czym polega jego innowacja? Po pierwsze penetruje zabrudzenie, co zwiększa jego skuteczność. Jest bezpieczny dla żywności, a dowodem na to jest fakt, że nadaje się do czyszczenia cystern przewożących mleko. Usuwa wszelkie bakterie, a czyszczona nim powierzchnia lśni i pachnie.

Jego dodatkową zaletą jest fakt, że jest w stanie rozpuścić nawet cement. Jeśli chcesz usunąć mleczko cementowe z okien, czy też bramy lub drzwi to ALL IN WOW! zrobi to szybko i skutecznie bez ryzyka uszkodzenia danej powierzchni.

W naszej gamie produktowej znajduje się duży wybór doskonałych roztworów czyszczących i artykułów jednorazowego użytku w przemyśle spożywczym i przemysłowym. Jednak to preparat ALL IN WOW! jest największą gwiazdą!

ALL IN WOW! Idealnie usuwa tlenki metali. Stal nierdzewna, aluminium, miedź i brąz to tylko niektóre metale przemysłowe, które można czyścić bez obaw płynem ALL IN WOW! Jednak najciekawszą pod kątem bezpieczeństwa naszego preparatu informacją jest ta związana z czyszczeniem zbiorników do przechowywania i przewożenia mleka. Hodowcy mleka mogą czyścić swoje zbiorniki na mleko preparatem ALL IN WOW!.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia. Co wyróżnia ALL IN WOW! Na tle innych produktów?:

Wykonany z naturalnych składników przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a nie ze składników przemysłowych (zwykle zanieczyszczonych metalami ciężkimi)
Zaprojektowany od podstaw przez naturopatę z myślą o zdrowiu Twojej rodziny.
Bezpieczny dla środowiska!

Produkowany w POLSCE!

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia
ALL IN WOW! 500ml

ALL IN WOW! Jest naturalnie antybakteryjny, kompatybilny ze ściereczkami z mikrofibry i całkowicie wolny od amoniaku.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia. Dlaczego czyszczenie powierzchni jest tak ważne?

  • Zdrowie i higiena: W sektorach takich jak medycyna i przemysł spożywczy konieczne jest przestrzeganie najsurowszych przepisów dotyczących czystości. Nasze środki dezynfekcyjne gwarantują higieniczną atmosferę i ograniczają przenoszenie chorób.
  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy: W sektorze przemysłowym posiadanie czystych powierzchni roboczych jest niezbędne, aby zapobiec nieszczęśliwym wypadkom spowodowanym przez śliską lub brudną podłogę.
  • Jakość produktu: W sektorze spożywczym na jakość wytwarzanych towarów może bezpośrednio wpływać czystość ich powierzchni roboczych. Utrzymanie obszarów produkcyjnych w czystości zmniejsza ryzyko skażenia i gwarantuje wysoką jakość produktów.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia. Skrócony spis środków do czyszczenia różnych powierzchni:

  • Uniwersalny środek czyszczący: doskonały do ​​natychmiastowego usuwania typowych rozlań. Idealny do miejsc o dużym, zróżnicowanym zabrudzeniu, takich jak biura, stołówki, łazienki i kuchnie.
  • Środek dezynfekujący: Niezbędny do zwalczania bakterii i zarazków w zakładach przetwórstwa spożywczego i placówkach medycznych. Tutaj znajdziesz każdy produkt do dezynfekcji powierzchni.
  • Zadaniem odtłuszczaczy jest usuwanie tłuszczu i oleju w warunkach przemysłowych. Doskonale sprawdza się w zakładach produkcyjnych i warsztatach. Dobre odtłuszczacze, które usuwają pozostałości tłuszczu bez szorowania i zarysowań, są również niezbędne w obszarach spożywczych i kuchniach przemysłowych.
  • Środki do czyszczenia szkła pozostawiają szkło i inne gładkie powierzchnie lśniące i wolne od smug.
  • Sektor spożywczy jest rynkiem docelowym środków czyszczących przeznaczonych do chłodni i zamrażarek. Takie specjalne środki czyszczące są skuteczne w usuwaniu brudu nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia. Duży czy mały pojemnik? Wybierz jeden z dostępnych pojemników.

Tradycyjne butelki z rozpylaczem z główką rozpylającą służą do przechowywania środków do czyszczenia powierzchni. Butelki są lekkie i wygodne do trzymania w dłoni podczas natryskiwania, ponieważ zazwyczaj mieszczą jeden litr gotowego do użycia roztworu czyszczącego. Środek czyszczący jest szeroko i równomiernie rozprowadzany przez końcówkę rozpylającą. Jest to przydatne w przypadku mniejszych przestrzeni, powierzchni szklanych i powierzchni roboczych, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas.

Środki do czyszczenia powierzchni kanistrowych doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu podłóg lub mieszaniu koncentratów w roztwory czyszczące. Ponieważ kanistry mieszczą 10 litrów lub więcej, są szczególnie opłacalne pod kątem wydajności. Zaletą w porównaniu z butelkami ze sprayem jest to, że nie ma możliwości wdychania pozostałości sprayu.

ALL IN WOW! Innowacyjny płyn do czyszczenia.Profesjonalne zastosowania w czyszczeniu powierzchni:

Nasze rozwiązania czyszczące zostały zaprojektowane tak, aby spełniać unikalne wymagania czyszczenia przemysłowego i domowego. Produkowane przez nas środki czyszczące mogą być stosowane we wszystkich rodzajach pomieszczeń, od kuchni, łazienkę, po warsztaty i zakłady produkcyjne. Nasze rozwiązania zapewniają najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa w kuchniach, zakładach przetwórczych i pomieszczeniach magazynowych.

Rady dotyczące prawidłowego i higienicznego czyszczenia powierzchni:

Aby środki czyszczące działały jak najlepiej, należy przygotować powierzchnię usuwając kurz i większe zabrudzenia.
Stosowanie: W zależności od produktu nanieść na powierzchnię odpowiedni środek czyszczący i pozwolić mu przez chwilę działać, a następnie należy go zetrzeć ściereczką z mikrofibry lub ręcznikiem papierowym.
Czyszczenie mechaniczne: Aby usunąć uporczywy brud, użyj odpowiednich narzędzi, takich jak szczotki, mopy i ściereczki do czyszczenia.

Po zabiegu czyszczenia, jeśli to konieczne, spłucz powierzchnię wodą, aby pozbyć się resztek. Ponadto wiele roztworów czyszczących odparowuje, nie pozostawiając pozostałości, co eliminuje potrzebę płukania.

Przeczytaj uważnie opis produktu umieszczony na etykiecie.

Dodatkowe narzędzia do czyszczenia:

Think ECO Think BIO oferuje szeroką gamę środków do czyszczenia powierzchni a także różne narzędzia, które pomogą ci podczas sprzątania. Należą do nich szczotki, szorowarki, mopy, ściereczki z mikrofibry i ściereczki do czyszczenia.

Narzędzia czyszczące do czyszczenia powierzchni podsumowano w następujący sposób:

Sprzęt ochronny: W razie potrzeby załóż odzież ochronną, aby chronić się przed chemikaliami i środkami czyszczącymi. Think ECO Think BIO sprzedaje również fartuchy i maseczki, a także rękawiczki czyszczące i jednorazowe.
Odzież jednorazowa: Dla zapewnienia optymalnej higieny i jednorazowego użytku należy używać dużych ściereczek do podłóg lub chłonnych ściereczek włókninowych.
W naszym sklepie online znajdziesz szeroki asortyment ręczników z mikrofibry.

Czyszczenie mechaniczne

Szczotki, miotły, szorowarki, ściągaczki wodne i głowice mopów należą do dostępnych na rynku skutecznych narzędzi do czyszczenia mechanicznego.
Dowiedz się więcej o naszych najwyższej jakości rozwiązaniach czyszczących do czyszczenia powierzchni. Polegaj na doskonałości Think ECO Think BIO, aby podnieść stopień czyszczenia powierzchni.