Ekologiczne czyszczenie

TRZYMAJMY SIĘ ZA RĘCE, ABY RAZEM STAĆ SIĘ BARDZIEJ EKOLOGICZNYM I CZYSTSZYM!

Pisałem na blogu o niektórych naturalnych produktach czyszczących, których używałem wcześniej w moim domu, ale wszystkie są na bazie octu. Co jeśli ocet nie jest lubianą przez ciebie substancją? Rozumiem – czasem sprzątanie kuchni za pomocą octu wydaje się nieco dalekie od zamierzonego efektu. Dla każdego, kto nie jest fanem octu, mamy szereg przyjaznych dla środowiska środków czyszczących. Żaden z nich nie jest oparty na occie i jest w 100% skuteczny.

Dzięki „zielonemu” ruchowi w pełnym rozkwicie i tendencjom przechodzącym na produkty zapewniające zrównoważony rozwój, konsumenci stają się bardziej sumienni w kwestii śladu węglowego, który pozostawiają za sobą.

Z tego powodu Think ECO Think BIO z siedzibą w Warszawie, którego misją jest odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów naturalnych planety, stworzył nową linię uniwersalnych, nietoksycznych produktów czyszczących.

Think ECO Think BIO oferuje produkty w 98% pochodzenia naturalnego, które są nie tylko społecznie odpowiedzialne, ale zmienią sposób myślenia o wydajności i wartości ekologicznych produktów czyszczących. Jako zajęta mama 2 nastolatków, nie musisz myśleć o tym, co jest w naszym domu i czy jest to szkodliwe dla mojej rodziny. Dzieci są teraz w wieku, w którym obowiązki domowe są częścią codziennego grindu i teraz mam pewność, że to, czego używamy w naszym domu, nie jest trudne ani toksyczne. Aha i to też ładnie pachnie! Dzięki trzem różnym rodzajom biodegradowalnych receptur, których wybór jest prosty, Think ECO Think BIO zapewnia konsumentom bezpieczną, niedrogą i wydajną naturalną alternatywę czyszczenia.

Konsumenci mają do wyboru uniwersalny spray do czyszczenia, ściereczki lub skoncentrowany wkład do czyszczenia każdego pomieszczenia, lub powierzchni. Nalewane naturalnymi olejkami eterycznymi, utrzymujący się aromat cytrusów i białych kwiatów lub lawendy eukaliptusa nie tylko będzie się pojawiał w całym domu, ale pozostanie kilka godzin po czyszczeniu.

Jeśli świeże zapachy nie są wystarczająco przekonujące, to powinien być nimi fakt, że te produkty naprawdę działają! Są odporne na brud, tłuszcz i kleje, pozostawiając mniej szkodliwych związków niż inne przodujące ekologiczne środki czyszczące. Ponieważ produkty Think ECO Think BIO nie zawierają silnych chemikaliów, osoby o wrażliwej skórze mogą być spokojne. Produkty Think ECO Think BIO są całkowicie bezpieczne, ponieważ ich hipoalergiczna formuła została przetestowana dermatologicznie i zatwierdzona.

Biorąc to wszystko pod uwagę, co to oznacza dla konsumenta, który codziennie zalewany jest tak zwanymi „zielonymi” produktami? Oznacza to, że Think ECO Think BIO dokłada wszelkich starań, aby szczególnie dbać o wykorzystywane zasoby naturalne.

Opakowanie produktu wykorzystuje 100% plastiku i ponad 50% tektury z recyklingu. Podczas ekstrakcji oleju sosnowego Think ECO Think BIO gwarantuje, że drzewa nie zostaną uszkodzone w tym procesie. Firma aktywnie angażuje się w ponowne zalesianie i współpracuje z organizacjami non-profit w celu promowania sadzenia drzew. Formuła Think ECO Think BIO nie zawiera parabenów, ftalanów, rozpuszczalników glikolowych, sztucznych barwników ani fosforanów, dzięki czemu można ją bezpiecznie stosować w pobliżu dzieci i zwierząt.

Zauważenie znaczenia malejących zasobów naturalnych naszej planety było priorytetem dla Think ECO Think BIO, o czym świadczy nasza nowa linia produktów po bardzo przystępnych cenach. Firma dąży do zdrowej zmiany zarówno życia rodzin, jak i przyszłości planety.

Gotowy, aby ulepszyć ten świat? To do dzieła! Czyść swój dom ekologicznymi preparatami do czyszczenia Think ECO Think BIO! Planeta na tym może tylko zyskać!

Thinkecothinkbio położył kamień węgielny w 2018 roku w Bombaju prostą misją oferowania usług i rozwiązań w zakresie zarządzania obiektami. Z biegiem czasu zdaliśmy sobie sprawę z potrzeby znalezienia rozwiązania dla toksycznych płynów do czyszczenia, które nie tylko zanieczyszczają naszą ekosferę, ale także stają się poważnym zagrożeniem dla naszego ekosystemu. Stopniowo zaczęliśmy od koncepcji zielonych chemikalii do czyszczenia, co doprowadziło do powstania bioproduktów czyszczących.

Jesteśmy ekologicznym, wielofunkcyjnym producentem chemikaliów, którego misją jest sprawić, by nasza planeta była czystsza i bezpieczniejsza. Od momentu powstania naszej firmy, zespół Think ECO Think BIO wspaniale służył swoim klientom z chemikaliami naturalnymi, zielonymi, ziołowymi i organicznymi do czyszczenia na całym świecie. Robimy różnicę, zapewniając zielone chemikalia do sprzątania i zarządzania obiektami.

Mamy do czynienia z zielonymi chemikaliami do czyszczenia w celu dezynfekcji przestrzeni i powierzchni, zapewniając 99,99% rezultatów wolnych od zarazków. Wszystkie serie produktów wprowadzone przez Thinkecothinkbio to zielone chemikalia do czyszczenia, a my oferujemy również chemikalia do czyszczenia do zastosowań przemysłowych, które są w 100% naturalne bez szkodliwych skutków dla użytkownika i środowiska.

W ramach zapewniania jakości nieustannie podejmowane są wysiłki w celu poprawy praktyk jakościowych w organizacji.

Wizję Thinkecothinkbio należy uznać za przodującą markę w dystrybucji zielonych, bezpiecznych dla środowiska, nietoksycznych, bezpiecznych rozwiązań chemicznych w wielu głównych częściach europejskiego przemysłu usługowego. Teraz przyszła kolej na Polskę, która jest pełna mądrych i odpowiedzialnych ludzi. Właśnie dla nich staramy się wytwarzać produkty najwyższej jakości.

Dlaczego warto wybrać Think ECO think BIO?

Thinkecothinkbio jest zbudowany na dwóch głównych filarach fundamentowych, zielonym i bezpiecznym. Naszym celem jest, aby środki czyszczące były mniej szkodliwe dla każdego, kto ma z nimi kontakt. Musimy również upewnić się, że nasze rozwiązania działają jak środek dezynfekujący. Dzięki badaniom i rozwojowi nasi badacze w końcu opracowali szereg ekologicznych produktów do czyszczenia, które mogą pokonać wszelkie ostre chemikalia pod względem połysku i czystości bez uwalniania toksyn.

• 100% naturalny
• Bezpieczny w użyciu
• Zakres usług
• Opłacalność
• Zapewniona jakość