CZYSZCZENIE MEBLI I TAPICERKI

CZYSZCZENIE MEBLI I TAPICERKI

Czyszczenie mebli i tapicerki jest niezbędne do utrzymania porządku i zdrowego środowiska w domu. Dzięki regularnemu czyszczeniu nasze mieszkanie może lśnić tak samo jak na początku jego użytkowania. Meble mogą zatrzymywać kurz, brud i alergeny we włóknach. Dlatego tak niezwykle istotne jest ich regularne czyszczenie.

Profesjonalny środek do czyszczenia tapicerki Think Eco Think Bio

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalny środek do czyszczenia tapicerki, który pozwoli Ci w szybki a jednocześnie bezpieczny sposób pozbyć się zabrudzeń. Tapicerka jest często wrażliwą powierzchnią, którą łatwo uszkodzić. Warto więc zaopatrzyć się w delikatny produkt, który zapewni Ci jej czystość jak i odpowiedni wygląd. Nasz płyn od Think Eco Thin Bio gwarantuje Ci:

  • DOSTOSOWANE PODEJŚCIE DO CZYSZCZENIA TAPICERKI – Nasze środki do czyszczenia tapicerki nie zniszczą Twoich mebli. Są one delikatne, przeznaczone właśnie do czyszczenia tapicerek.
  • USUWANIE BRUDU I ALERGENÓW Z TAPICERKI Dzięki płynowi do tapicerki usuniesz brud, plamy i alergeny z jej powierzchni, dzięki czemu mebel będzie ładniej wyglądał a Twoje otoczenia będzie zdrowsze.

CZYSZCZENIE MEBLI I TAPICERKI. CZYSZCZENIE SKÓRZANEJ KANAPY

Chociaż skórzane meble nie są tak chłonne jak inne rodzaje tapicerki na przykład z tkaniny, gromadzą one ten sam brud. Na ich powierzchni znajdują się zanieczyszczenia i alergeny. Skóra wysycha z czasem, tracąc swoją miękkość i kolor. Nasze środki do czyszczenia tapicerki są idealne do czyszczenia, nawilżania i ochrony mebli skórzanych. Specjalizujemy się w czyszczeniu skóry i przywracaniu do czystości skórzanych kanap. ALEA – specjalny impregnat do skóry od Think Eco Think Bio zagwarantuje Ci idealny stan Twojego skórzanego mebla. Przywróci on także Twoim skórzanym powierzchniom ich pierwotny blask i klasę.

Płyn do czyszczenia tapicerki ATAPA. JAK MYJEMY TAPICERKĘ?

Tapicerkę wyczyścisz szybko i sprawnie z płynem ATAPA. Ten płyn do mycia tapicerki to rewolucyjny produkt oparty na naturalnym składzie. Takie ekologiczny i skuteczny środek do prania tapicerki to doskonała alternatywa zarówno dla ciężkiej chemii jak i domowych produktów, które często stosujemy aby wyczyścić nasze meble. Pozwala on skutecznie i szybko usnąć zabrudzenia, pozostawiając świeży, przyjemny zapach na czyszczonej powierzchni. Jednocześnie nie wpływa on drażniąco na nasze drogi oddechowe, więc jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

Jak czyścić tapicerkę w zależności od jej wykonania?

Czyszczenie tapicerki może się znacznie różnić w zależności od tkaniny z jakiej została wykonana. Przed czyszczeniem tapicerki sprawdź instrukcje czyszczenia, które zazwyczaj pojawiają się na etykiecie mebla. Dobranie odpowiedniej metody do czyszczenia tapicerki jest niezwykle ważne. Pozwala ono w skuteczny sposób pozbyć się zabrudzeń. Jednocześnie zachowuje tapicerkę w nienaruszonym stanie.