Sklep BIO. Korzyści ze stosowania produktów ECO i BIO.

Czyszczenie jest niezbędne do utrzymania czystego, zdrowego i świeżego, a przede wszystkim atrakcyjnego domu, a także miejsc pracy. Uważamy, że czyste i higieniczne środowisko w domu jest niezbędne, ponieważ pomaga chronić przed chorobami i szkodnikami, a czyste biuro, z drugiej strony, poprawia bezpieczeństwo pracowników, a także zachęca do pozytywnego nastawienia pracowników.

Największym problemem związanym z czyszczeniem jest bezpieczeństwo produktów używanych w procesie czyszczenia. Wiele środków chemicznych jest używanych do produkcji konwencjonalnych środków czyszczących. Jeśli tylko te środki zostaną oczyszczone, ich wpływ na środowisko i ludzi może być katastrofalny. Na szczęście dostępne są ekologiczne produkty czyszczące.

Oto niektóre zalety korzystania z przyjaznych dla środowiska środków czyszczących:

1. Zdrowszy dom i rodzina

Ekologiczne produkty czyszczące nie zawierają toksycznych chemikaliów. Oznacza to, że użytkownik jest chroniony przed narażeniem na toksyczne substancje i opary . Osoba czyszcząca przy użyciu produktów przyjaznych dla środowiska nie będzie musiała martwić się swędzącą skórą, oczami, katarem, ciągłym kaszlem lub innymi działaniami niepożądanymi związanymi ze szkodliwymi toksycznymi chemikaliami. Oznacza to, że Twoja rodzina również skorzysta, ponieważ w atmosferze lub na powierzchni domu nie będzie toksyn.

2. Mniej ryzyka

Podczas pracy z konwencjonalnymi środkami czyszczącymi istnieje kilka zagrożeń związanych z kontaktem z nimi. Musisz nosić odzież ochronną, aby chronić swoją skórę, oczy i nos. Jednak stosując ekologiczne produkty czyszczące, nie doświadczysz wszystkich tych zagrożeń, ponieważ zawierają one delikatne składniki , które nie są szkodliwe dla skóry ani ciała.

3. Opłacalny

Komercyjne środki czyszczące są generalnie drogie. Wynika to z różnych chemikaliów używanych do ich wytwarzania. Zielone produkty czyszczące, takie jak winegret cytrynowy, soda oczyszczona i inne, są tańsze, są łatwo dostępne, a przede wszystkim nie są szkodliwe dla zdrowia. Można ich używać do czyszczenia prawie wszystkich powierzchni w domu bez uszkadzania faktury powierzchni lub usuwania farby. Jest tak, ponieważ są mniej ścierne.

4. Bezpieczny dla środowiska

Konwencjonalne środki czyszczące są szkodliwe dla środowiska na wiele sposobów. Na przykład opary uwalniane podczas używania komercyjnych środków czyszczących do biur zanieczyszczają powietrze przez parowanie.

Może to powodować problemy zdrowotne u ludzi, a nawet zwierząt w przypadku wdychania. Kiedy te toksyczne chemikalia mieszają się z wodą, zanieczyszczają wodę i zagrażają życiu ludzi i organizmów, które z niej korzystają. Z drugiej strony produkty ekologiczne są jednak bezpieczne dla środowiska, ponieważ zawierają naturalne składniki.

Jesteśmy przekonani, że przejście na ekologiczne produkty i metody czyszczenia jest pewnym sposobem na zapewnienie, że żyjemy w zdrowym, czystym i wolnym od toksyczności środowisku.

Firma Evolve Cleaning jest doskonale wyszkolona w stosowaniu ekologicznych i szpitalnych chemikaliów