Czyszczenie dywanów i 11 pomieszczeń biurowych.

Czyszczenie dywanów jest ważne!. Jako pracownik lub właściciel firmy, czystość jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy wejdziesz do dowolnego biura. Regularne sprzątanie biura generalnie zapewnia pracownikom radość i motywację. Poprawia wydajność, jednocześnie redukując nieobecności.

Ponieważ niekoniecznie możesz codziennie sprzątać całe biuro, istnieją krytyczne miejsca, w których musisz sprawdzić przed zrobieniem czegokolwiek. Te miejsca obejmują:

1) Czyszczenie dywanów. Podłoga

Kurz i zanieczyszczenia zawsze nadają biuru brzydki i nieprofesjonalny wygląd. Są pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić za każdym razem, gdy wchodzisz do biura. Odkurzyć powierzchnie podłogi, w tym dywany i płytki. Odkurzacz do wszystkich podłóg jest idealny do tego zadania. Jeśli nie masz, możesz użyć mopa, aby utrzymać powierzchnie bez skazy.

2) Czyszczenie dywanów. Powierzchnia mebli biurowych

W przeciwieństwie do innych miejsc, biura są obszarami o dużym natężeniu ruchu dla odwiedzających. W rzeczywistości nie lubisz brudzić kombinezonu biurowego, a tym bardziej klienta. Zacznij od wybrania dowolnego miejsca na meblach. Następnie idź i wytrzyj wszystkie części krzeseł i stołów biurowych. Możesz użyć detergentu do usuwania zabrudzeń, gdy meble są poplamione, aby uzyskać wyjątkowe powierzchnie.

3) Czyszczenie dywanów. Tapicerka meblowa

Materiały pokrywające meble biurowe są podatne na bałagan z soku i innych płynów. Dlatego, jeśli nie zostaną odpowiednio oczyszczone, mogą zostać trwale zabrudzone i śmierdzieć. Podczas czyszczenia stołów, krzeseł i szafek zawsze upewnij się, że tapicerka jest dokładnie wyczyszczona.

4) Czyszczenie dywanów. Szyby okienne

Okna to nie tylko przestrzenie wentylacyjne w biurze, ale utrzymują jasne i profesjonalne biuro. Wystarczy odrobina detergentu i wiadro zimnej wody, aby uzyskać błyszczące i pozbawione rozmazywania szyby . Należy jednak zachować ostrożność podczas czyszczenia okna, aby nie wypolerować go brudem.

5) Czyszczenie dywanów. Urządzenia elektroniczne

Czyszczenie komputerów i urządzeń peryferyjnych pomaga utrzymać wszystko w dobrym stanie. Częste czyszczenie utrzymuje odpowiedni przepływ powietrza i wydłuża żywotność maszyn. Niektóre z tych urządzeń niekoniecznie muszą być codziennie dokładnie czyszczone, ale trzeba będzie przynajmniej codziennie usuwać zabrudzenia z ich powierzchni.

6) Czyszczenie dywanów. Kosze na śmieci

Przepełniony kosz na śmieci to ostatnia rzecz, którą możesz chcieć zobaczyć w każdym biurze. Po pierwsze, obrazuje zachowanie użytkowników w biurze. Po drugie, ogranicza twoje użycie, gdy musisz coś wyrzucić.

Chociaż rozmiar kosza ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wydajnego kosza na śmieci przez cały czas, przed rozpoczęciem codziennych obowiązków należy pozostawić pusty kosz na śmieci. Sprawdzanie elementu kosza, gdy twój umysł jest jeszcze świeży, pomaga również w łatwiejszej identyfikacji wyrzuconej tożsamości.

7) Czyszczenie dywanów. Szklane powierzchnie

Powierzchnie szklane są podatne na gromadzenie się brudu. Z czasem, jeśli nie są regularnie czyszczone, przybierają nieprofesjonalnie brudny wygląd. Codzienne sprzątanie lub odkurzanie to jedyny pewny sposób na utrzymanie promiennego i czystego biura, w którym chciałby pracować każdy pracownik.

8) Czyszczenie dywanów. Półki

Półki, choć nie są regularnie czyszczone przez wiele osób, są jednym z najważniejszych miejsc w naszych biurach. W zależności od tego, z czym masz do czynienia, na półkach można przechowywać różne rodzaje materiałów, od pieniędzy po eleganckie książki, bez których nie możesz żyć. Brudne półki doprowadzą zatem do powstania brudnych materiałów. Dlatego istnieje ciągła potrzeba utrzymywania półek w czystości.

9) Czyszczenie dywanów. Zasłony i żaluzje

Naturalne jest, aby najpierw otworzyć zasłony, zanim zaczniesz cokolwiek robić. Ale czy wiesz, że Twój dzień choroby może zacząć się od zakurzonej zasłony lub żaluzji? W rzeczywistości codzienne zabranie wszystkich zasłon do pralni nie jest spacerkiem po parku. Codzienne pylenie jest ważne, aby zapobiec gromadzeniu się pleśni i brudu.

10) Czyszczenie dywanów. Szafy napełniające

W przeciwieństwie do innych rodzajów mebli, szafki są specjalnie zaprojektowane do specjalnych prac biurowych. Dlatego należy zwrócić na nie dodatkową uwagę podczas procesu czyszczenia. Ostrożnie wyjmij pilniki i odkurz wewnętrzne powierzchnie szaf przed przejściem na zewnętrzną powierzchnię. Regularne czyszczenie jest najodpowiedniejszym sposobem walki z problemem zakurzonych plików i dokumentów.

11) Czyszczenie dywanów.
Ściany i inne pionowe powierzchnie

Choć może to zabrzmieć dziwnie, zakurzone i poplamione ściany pełne pajęczyn są największym wrogiem rozwoju w każdym biurze. Brudne ściany mogą być powodem, dla którego odwiedzający prawie nie myślą o powrocie. Na pewno, jak możesz zaufać pracownikowi lub szefowi, który pracuje w chlewie?

Magiczne jest regularne czyszczenie wyżej wymienionych miejsc. Choć postrzegane jako czasochłonne, niewielkie dotknięcie miejsc sprawia, że ​​każde biuro zachowuje swoją pierwotną urodę bez ponoszenia znacznych kosztów. Zawsze najlepiej jest wynająć profesjonalny środek czyszczący do biura, taki jak Aneva, aby zapewnić Ci wyjątkowe codzienne sprzątanie bez wysokich kosztów.