Jak odnowić fugi pod prysznicem?

Jak odnowić fugi pod prysznicem? POZNAJ

KROKI, JAKIE PODEJMUJE TECHNIK PODCZAS ODNAWIANIA FUG POD PRYSZNICEM!

Jak odnowić fugi pod prysznicem?

Jak odnowić fugi pod prysznicem? Zastanawiasz się jak technicy odnawiają prysznicowe kabiny? W tym poście podzielimy się wiedzą, która pozwoli Ci dowiedzieć się jak profesjonalnie i skutecznie poradzić sobie z zabrudzeniami fug.

Krok # 1: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Potrzebne narzędzie

Twój technik będzie potrzebował między innymi takich elementów, jak uszczelka i pistolet do uszczelniania, duże wiadro, wiertarka, maska ​​przeciwpyłowa, rękawice gumowe, okulary ochronne, nóż, piła do fug oraz gąbka do fug. Dlaczego powinniśmy to wiedzieć? To daje dobre wyobrażenie o wartości usługi, którą otrzymujemy w stosunku do tego, co płacimy.

Krok # 2: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Pozbycie się starej zaprawy 

To kolejny krok, który realizuje technik podczas odnawiania fug. W tym procesie usuwa on starą zaprawę. Może być to żmudne zadanie, ale konieczne. Zazwyczaj wykonuje się je za pomocą noża lub piły do ​​spoinowania, aby pokroić i wyłamać starą zaprawę.

Krok # 3: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Mieszanie nowej zaprawy 

Gdy linie płytek są wolne od starych resztek zaprawy, technik rozpoczyna mieszanie nowej zaprawy. Robi to tak szybko, jak to możliwe. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zaprawa szybko twardnieje i staje się trudna do zastosowania. W rzeczywistości brak szybkiego działania może sprawić, że zaprawa stanie się bezużyteczna.

Krok # 4: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Pakowanie stawów 

Po usunięciu starej zaprawy i przygotowaniu nowej, jest ona nakładana i wygładzana pod kątem 45 stopni. Celem jest umieszczenie wystarczającej ilości zaprawy w złączach – przestrzeni między płytkami tak, aby utrzymać płytki razem. W trakcie nakładania nowej zaprawy należy ją naciskać wystarczająco mocno, aby zapewnić szczelne ułożenie zaprawy.

Krok # 5: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Zetrzyj nadmiar zaprawy

Gdy tylko linie między płytkami zostaną wypełnione, należy usunąć nadmiar zaprawy. W tym celu technicy, używają ruchu ukośnego, aby praca była łatwiejsza, ale efektywna. Robi się to również tak szybko, jak to możliwe, ponieważ zaprawa bardzo szybko wysycha. Nadmiar zaprawy, która pozostaje przez pewien czas, utrudnia jej zaschnięcie.

Krok # 6: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Zetrzyj resztki zaprawy z płytek

Najlepiej zrobić to za pomocą wilgotnej gąbki. Zaprawę z płytek najlepiej ścierać okrężnymi ruchami, które pozwalają na jej szybkie i sprawne usunięcie.

Krok # 7: Jak odnowić fugi pod prysznicem? Usunięcie nadmiaru zaprawy z naróżników 

Wykonuje się je za pomocą noża uniwersalnego. 

Po wykonaniu doszczelnienia należy pozostawić fugę do wyschnięcia. 

Poszukujesz renomowanego technika regeneracji fug pryszniców? Skontaktuj się z nami pod numerem 513 230 770.

ZAPRAWA USZCZELNIAJĄCA

Szukasz usługi uszczelniania fug? Problem rozwiązany! Zadzwoń do Think ECO Think BIO 513 230 770!

Jesteśmy ekspertem od czyszczenia i renowacji zapraw cementowych do płytek prysznicowych

Think ECO Think BIO to ekonomiczna, profesjonalna firma zajmująca się produkcją ECO i BIO preparatów do czyszczenia. Zajmujemy się także uszczelnianiem spoin, posiadamy w pełni przeszkolonych i certyfikowanych specjalistów.

Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii czyszczenia i renowacji, aby przywrócić pierwotne piękno kafelkom i fudze.

Od zapewnienia maksymalnej ochrony nowo zainstalowanej płytki i fugi, po przywrócenie starej, brudnej płytki i fugi.

Nasze unikalne procedury renowacji potwierdzają naszą pozycję liderów przemysłu w zakresie obsługi posprzedażnej i renowacji WSZYSTKICH płytek i zaczynu!

Groutsmith oferuje pełen zakres usług, wsparty najnowocześniejszymi profesjonalnymi produktami zaprojektowanymi do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Klienci w całej Polsce, zarówno tak zwani Kowalscy, jak i komercyjni, wynajmują usługi restauracyjne, mając pewność, że otrzymają najlepszą obsługę. Zadowalające wyniki GWARANTOWANE!