PORZĄDEK W JEDEN DZIEŃ? UNIWERSALNY ŚRODEK MYJĄCY!

Czysty dom
Cleaner in her hand shows the icon of the performed clean on a blurred background.

Wiosna to pracowita pora roku z mnóstwem powodów do świętowania. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do Bożego Narodzenia, czy świąt Wielkanocnych, musisz poświęcić czas na odświeżenie domu dla siebie i swoich najbliższych. Oto nasz przewodnik na temat sprzątania domu w ciągu dnia. Dowiedz się jak wysprzątać swój dom w szybkim czasie wykorzystując uniwersalny środek myjący! Odkryj powody, aby posprzątać swój dom już dzisiaj i odpocząć, wiedząc, że chronisz swoje zdrowie, rodzinę i zdrowie naszej planety.

AMULTA płyn do czyszczenia wielu powierzchni

Oczyszczanie bałaganu w domu może wydawać się oczywiste, ale ma ono niezwykle duże znaczenie. Nie tylko pozwoli ci to pozbyć się śmieci i przedmiotów, które już ci nie służą, ale także ułatwi Ci utrzymanie mieszkania w idealnym stanie. Skoncentruj się na takich obszarach, jak szafki łazienkowe lub spiżarnia kuchenna. Weź duży worek na śmieci i usuń wszystkie przeterminowane produkty, takie jak przybory toaletowe, artykuły spożywcze i konserwy, które pozostały nietknięte przez ostatnie kilka lat.

Jeśli chcesz posprzątać wiele różnych powierzchni za jednym razem, nie musisz korzystać z wielu środków czystości do każdej z nich. Wystarczy, że zaopatrzysz się w uniwersalny środek myjący, który wykorzystać możesz do sprzątnięcia niemal każdej powierzchni.

Użyj uniwersalnego środka myjącego AMULTA jako uniwersalnego środka czyszczącego

Ilu z nas trzyma szafkę pełną środków czyszczących, które są przeznaczone do różnych obszarów domu? Ogranicz chemiczne środki czyszczące i spraw, aby sprzątanie domu było łatwiejsze dzięki całkowicie naturalnemu wielopowierzchniowemu środkowi czyszczącemu, który można stosować do wszystkiego, od szafek, mebli, ram okiennych, a nawet płytek ściennych. Idealnym będzie uniwersalny środek myjący AMULTA – płyn do czyszczenia i odtłuszczania różnych powierzchni.

Jak sobie radzić z marnotrawieniem żywności?

Sezon wakacyjny może powodować wiele marnotrawstwa, w szczególności marnotrawienia żywności. Według Narodowej Agencji Środowiska (NEA) zmarnowana żywność stanowi połowę wszystkich odpadów produkowanych przez gospodarstwa domowe. Najlepszym sposobem, aby resztki nie zostały zmarnowane, jest oznaczenie pojemników zawartością i datą oraz przechowywanie żywności, którą należy spożyć wcześniej w kierunku przedniej części lodówki. Jeśli masz resztki z pieczeni rodzinnej, możesz użyć mięsa i warzyw, aby przygotować wywar lub pożywny bulion.

Utrzymuj kuchnię w stałej czystości

Przy okazji gotowania i przygotowywania posiłków, w naszych kuchniach może pojawić się bałagan. Zadbaj o to, by kuchnia wyglądała świeżo i pachniała, używając środka AKUA do czyszczenia kuchni. Pamiętaj o wycieraniu lodówki, w tym jej elementów zewnętrznych. Pozwoli to pozbyć się brudnych odcisków dłoni i resztek jedzenia, które mogły się na niej zgromadzić. Po wyczyszczeniu pozostaw otwartą paczkę sody oczyszczonej w lodówce, aby usunąć wszelkie zapachy.

Rozjaśnij krany

Czy w twoim domu jest płyn AMULTA? Użyj tego wszechstronnego płynu, podczas czyszczenia opraw ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będą świecić jak nowe! Wystarczy nanieść płyn bezpośrednio na kran i lekko przetrzeć wilgotną gąbką. Możesz również wymieszać płyn AMULTA z wodą w misce i użyć ściereczki, aby przetrzeć te obszary, a następnie użyć ręcznika papierowego do wysuszenia.

Utrzymaj czyste rury i hydraulikę

Najprawdopodobniej masz rolkę folii aluminiowej w szafce kuchennej. Czy poza przykrywaniem nią jedzenia wiedziałeś, że możesz jej również użyć do czyszczenia kanalizacji? Zardzewiałe rury można naprawić i konserwować, po prostu zanurzając pasek folii aluminiowej w wodzie i pocierając go w dotkniętych miejscach lub wszędzie tam, gdzie widać rdzę. Użyj do toalety, prysznica lub umywalki, aby z łatwością usunąć rdzę i erozję!

Uporczywe zabrudzenia z piekarnika

Uporczywe plamy w piekarniku są nieestetyczne. Osad, który powstaje wpływa na jakość przyrządzanego jedzenia. Zaoszczędź czas i wysiłek na czyszczenie, używając płynu AILA do walki z zabrudzeniami w piekarniku. W przypadku uporczywych plam piekarnika użyj płynu AILA ponownie aż do skutku całkowitego usunięcia plam.

Oczyść swój dom płynami Think ECO Think BIO

Preparaty Think ECO Think BIO to ogólne uniwersalne rozwiązanie do czyszczenia, które idealnie nadaje się do wszystkich codziennych potrzeb związanych z czyszczeniem. Produkty, który znajdziesz na naszej stronie pomogą Ci oczyścić wszystkie obszary domu, dzięki czemu produkty te są wszechstronnym towarzyszem czyszczenia. Tworząc nasze ekologiczne płyny, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić cię, że twój dom pozostanie świeży i czysty.