Najlepszy laptop dla dzieci 2020.

Niedrogie i wytrzymałe komputery do nauki

Niedrogie i wytrzymałe komputery do nauki

Najlepszy laptop dla dzieci. Nasz wybór najlepszych Chromebooków i laptopów z systemem Windows 10 dla dzieci – wszystkie z wytrzymałą i trwałą jakością wykonania. Świetne opcje od HP, Asus, Acer, Lenovo i innych.

Jeśli Twoje dziecko bardziej niż kiedykolwiek musi pracować w domu w szkole lub oglądać telewizję na ekranie, który nie zajmuje głównego telewizora rodzinnego, rozważ zakup laptopa.

W przypadku większości dzieci (i rodziców) laptop ma pod tym względem duży sens. Kiedy pracują lub bawią się przy kuchennym stole lub w szkole, mogą w pełni wykorzystać swój komputer. Dlatego przyjrzeliśmy się laptopom obecnie dostępnym na rynku, aby zawęzić je do listy najlepszych laptopów, które Twoje dziecko może rozważyć.

Nasze priorytety na tej liście to trwałość, przystępna cena i wydajność. Dlatego nie znajdziesz tutaj żadnych high-endowych Macbooków ani Ultrabooków. Nie są one pomyślane jako potężne maszyny, ale raczej jako przydatne maszynki dla ich młodych użytkowników.

Nasz przewodnik po najlepszych laptopach dla dzieci, które możesz dziś kupić

HP Stream 11

Najlepszy laptop dla dzieci
HP

Nasz najlepszy laptop z systemem Windows 10 dla dzieci, a także jeden z najlepszych tanich laptopów. To, co jest trochę powolne dla osoby dorosłej, która korzysta z laptopa przez cały dzień, może być idealne dla dziecka, które uczy się lin. JEDEN

Jest mało prawdopodobne, aby dziecko korzystało z laptopa dłużej niż kilka godzin na raz (chyba że mu pozwolisz!). Dlatego HP Stream 11 to świetny wybór dla dziecka, które początkowo potrzebuje małego laptopa. Nie masz dużo miejsca na dane ani mocy, ale jest to niezwykle przystępne cenowo.

Lenovo IdeaPad Flex 3

Komputer dla dziecka. Najlepszy laptop dla dzieci
Lenovo

Ten konwertowalny Chromebook jest jednym z najlepszych laptopów w swojej klasie, a urządzenie dostosowuje się do niemal każdego scenariusza.

Z Intel Celeron, 64 GB pamięci i 4 GB pamięci, oczywiście nie jest to potęga, ale naprawdę oferuje dużo w tej cenie.

Acer Chromebook 314

Komputer dla dziecka. Najlepszy laptop dla dzieci
acer

14-calowy Chromebook firmy Acer ma solidną listę specyfikacji dotyczących problemów, w tym Intel Celeron N4000, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci (podobnie jak inne Chromebooki, musisz skorzystać z pamięci w chmurze). Istnieją również dwa porty USB-C.

Powinieneś mieć cały dzień pracy na baterii, podczas gdy wyświetlacz HD działa dobrze w każdych warunkach oświetleniowych.

Asus Chromebook C223

Komputer dla dziecka. Najlepszy laptop dla dzieci
ASUS

Hat-trick dla Asusa to kolejny Chromebook, ale tym razem wyjątkowo brudny. Jeśli Twoje dziecko chce mniejszego urządzenia, to może być odpowiedź. Pomimo rozmiaru 11,6 cala, nadal ma przyzwoitą klawiaturę, a jest mały, jest super przenośny.

Nie ma zbyt dużej wydajności pod maską, ale jest też prawie druzgocąco tani, aw świecie komputerów generalnie trzeba zapłacić za wydajność.

Jeśli w systemie Chrome priorytetem jest przechowywanie w chmurze, a masz przyzwoite połączenie internetowe, Twoje dziecko powinno być w stanie zrobić większość rzeczy, których potrzebuje, aby zrobić tę niewielką liczbę.

Surface Go 2

Komputer dla dziecka
Surface GO2

10,5-calowy Surface Go 2 to super przenośne urządzenie przeznaczone do robienia małych rzeczy w ruchu – wysyłania e-maili, robienia notatek na zajęciach, oglądania fragmentów Netflix w drodze do domu – zamiast próbować je zdobyć Aby być wszechstronnym – skuteczny produkt do powierzchni.

Chociaż podstawowy koszt jest taki sam, jak niewielki koszt urządzenia 2 w 1, należy dodać typ okładki i pisak powierzchniowy, co wiąże się z dodatkowym kosztem.