Sofa, która zamienia się w łóżko

Sofa, która zamienia się w łóżko. Czy taka sofa jest wygodna? Przecież sen jest dla ciebie cenny. Dobry sen jest warunkiem dobrego rozpoczęcia dnia. Czy dobry sen jest możliwy w przypadku sof, które się rozkładają? Nie ma wątpliwości, że dzieje się to ze szkodą dla jakości twojego snu lub tych Twoich przyjaciół, którzy będą spać na Twojej sofie! Sofa niewątpliwie ewoluują i stają się coraz bardziej wygodne, są już sofy, na których można spać równie wygodnie, jak na łóżku. Odkryj z nami innowacje, które łączą dobre samopoczucie, łatwość zasypiania i estetykę.

Sofa, która zamienia się w łóżko. Prawdziwa sofa i prawdziwe łóżko!

Rozkładana sofa oszczędza miejsce.

Jeśli sofy zamieniają się w prawdziwe łóżko, to na pewno nie zapominają o wygodzie po złożeniu. Zagłówki można podnosić, podłokietniki są dostępne w kilku szerokościach i można je opuścić do pozycji nocnej… pełniąc funkcję stolika nocnego.

Sofa, która zamienia się w łóżko. Z kanapy … do łóżka bez wysiłku

Sofy wyposażone w innowacyjne systemy można złożyć jednym ruchem. Wystarczy pociągnąć za uchwyt, a siedzenia chowają się pod sprężyną skrzynkową. Nie ma potrzeby zdejmowania poduszek i szukania miejsca na ich umieszczenie. Materace są zaprojektowane tak, aby składać i rozkładać je bez utraty komfortu.

Materac tak wygodny jak w prawdziwym łóżku

Sofa która zamienia się w łóżko

Generalnie w 3 miejscach sofy oferują szerokość spania od 140 cm do 160 cm. Metalowe, listwowe lub aluminiowe stelaże łóżek zapewniają wytrzymałość i trwałość oraz dobrą wentylację materaca.

Wybór materaca uzależniony jest od częstotliwości użytkowania. Do regularnego użytkowania zaleca się wybór grubości co najmniej 13 cm i gęstości powyżej 30 kg/m3. Aby poczuć się jak w prawdziwym łóżku, możesz nawet wyposażyć swoją rozkładaną sofę w materac od uznanych specjalistów od pościeli, takich jak Simmons, Dunlopillo, Treca czy Bultex.

Poręczne i wygodne sofy naprawdę zapewniają warunki do spokojnego i pełnego relaksu snu. Najbardziej dekoracyjne: można je dziś znaleźć we wszystkich stylach, kolorach i materiałach. Tkanina, skóra czy mikrofibra, na pewno znajdziesz taki materiał, który bez problemu będzie pasował w Twoim salonie, gabinecie czy pokoju gościnnym! A jeśli potrzebujesz inspiracji, odkryj nasz wybór rozkładanych sof i odwiedź blog Think eco Think bio, aby uzyskać więcej porad.