Wełniane dywany na zimę

Wełniane dywany powinny być praktyczne, a także stylowe. Pogoda jest zmienna, jesień i zima to pory roku, w których powinieneś szukać przytulnych, ciepłych akcesoriów dla swojego domu. Wełniane dywany z pewnością się do takich zaliczają. Zmiana wyglądu danego salonu poprzez położenie w nim przytulnego i ciepłego dywanu jest dosyć łatwa. Wystarczy wybrać w naszym sklepie online dywan, który odpowiada Twoim preferencjom. OK, ale czym powinieneś się kierować podczas wyboru dywanu na zimę? Przede wszystkim sprawdź, z czego dany dywan jest wykonany. Słabej jakości materiały nie są dla ciebie, jeśli cenisz sobie prestiż i luksus, a zakładam, że tak właśnie jest. Oczywiście za prestiżem idzie cena, a ta waha się od 5000 zł do nawet 50 000 zł. Drugim kryterium, jakie powinieneś brać pod uwagę, jest kolor dywanu. Zwróć uwagę na to czy Twój nowy wełniany dywan rozjaśni pomieszczenie, czy też sprawi, że stanie się ono bardziej ciemne. Ważnym jest także, aby dywan ujednolicał różne przestrzenie. Spójność pomieszczeń Twojego królestwa, jakim jest Twój dom, powinna być zachowana, to podstawa, byś czuł się w domu komfortowo.

Dlaczego powinieneś wybrać wełniany dywan tej zimy?

Jako pierwszy powód, dla którego powinieneś wybrać wełniany dywan, podam fakt, że zatrzymuje on w salonie, czy też w pokojach dzieci ciepło. Drugi argument przemawiający za kupnem wełnianego dywanu to fakt, że taki dywan to źródło ogromnego komfortu. Docenią to zwłaszcza dzieci, które uwielbiają się wylegiwać, czy też bawić na podłodze. Oczywiście przechadzanie się po takim dywanie gołymi stopami to także ogromna frajda.

Wełniane dywany. Rodzaje wełnianych dywanów

Wełniane dywany mogą być gęsto tkane, co sprawia, że są one bardzo trwałe. Do produkcji wełnianych dywanów używamy wełny z Nowej Zelandii, która ma niesamowite odcienie. Kolekcja Colorro to przede wszystkim dywany, które są przesiąknięte kolorystyką ziemi. Soczysta czerwień, beż i zieleń przyprawią cię o prawdziwy zawrót głowy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wzory w tej kolekcji są klasyczne.

Posiadamy także dywany dla osób, które szybko przemieszczają się po swoim domu. Włosie jest dosyć sztywne i mocno związane, raczej mało przytulny to dywan, ale bardzo praktyczny, lepiej się go czyści.

Wełniane dywany
Wełniany dywan

Wełniane dywany. Upiększ Swój dom akcesoriami marki Think ECO Think BIO

Nasze akcesoria Think ECO Think BIO, którymi upiększysz Swój dom, znajdziesz w naszym sklepie online. Znajdziesz w nim:

  • poduszki
  • kołdry
  • maty
  • talerze
  • szklanki
  • kubki
  • żyrandole
  • dywany i wykładziny

TH!NK

Jeśli szukasz wygody i luksusu dla swojej podłogi, to koniecznie skorzystaj z naszego symulatora wnętrz. Wybierz jeden z naszych dywanów i wstaw go w programie do symulacji, to poszerzy Twoje wyobrażenie o tym jak ma wyglądać Twój salon, czy też pokój.