Jaki model sofy narożnej wybrać?

Jaki model sofy narożnej wybrać? Dzięki układowi w kształcie litery L, sofa narożna zapewnia maksymalny komfort, jednocześnie zachęcając do biesiadowania. Jeśli szukasz modelu, który idealnie wpasuje się w Twój salon to nasz blog to idealne miejsce, aby znaleźć ten jedyny, wymarzony narożnik. Wśród trendów czasu mamy dla Ciebie cztery narożniki. Każdy model ma swój własny styl i przydatne funkcje!

Jaki model sofy narożnej wybrać? Przytulna i kompaktowa sofa narożna

Wyściełane siedzisko, miękkie oparcie, szezlong na wydłużenie nóg… jeśli zdecydujesz się na narożnik, to bez wątpienia możesz odpocząć w przytulnym i wygodnym kokonie. Dzięki wyściełanej tkaninie i zaokrąglonym liniom narożnik MARINA jest zarówno nowoczesny, jak i przytulny. Miękkość jego szarego odcienia pomaga stworzyć delikatną i spokojną atmosferę. Jego dwie ławki, których miejsca nie są „zaznaczone”, nadają mu bardzo lekką sylwetkę. Dzięki kompaktowym rozmiarom ten narożnik zmieści się nawet w małym salonie bez uczucia przepełnienia. Innowacyjne: przednie oparcie, które umożliwia regulację głębokości siedziska według własnego uznania. Aby oglądać telewizję, wypić drinka lub odpocząć, Twój komfort można dostosować do każdej sytuacji.

Jaki model sofy narożnej wybrać? Modułowa sofa narożna 

Lubisz ruch? Możliwość skonfigurowania salonu zgodnie z własnymi pragnieniami sprawia, że ​​marzysz o przestrzeni? Zaadoptuj sofę modułową. Podobnie jak sofa narożna Vegas, moduły można zestawiać i rozdzielać, tworząc całkowicie spersonalizowany salon. Ten rodzaj sofy jest teraz dostępny w wielu stylach. Dzięki retro kolorom i czystym kształtom sofa Vegas wyraźnie prezentuje styl vintage. Sofy modułowe wykonane ze skóry lub tkaniny bawią się kombinacjami kolorów, lub wzorów, dzięki czemu dekoracja Twojego salonu jest wyjątkowa. Z podłokietnikami lub bez, moduły fotela można łączyć z jednym, lub dwoma innymi modułami, a wszystko to aby zapewnić większy komfort. Co ciekawe prezentowany poniżej model może, ale nie musi być sofą narożną. Moduły sprawiają, że można dowolnie ustawić każdy z nich, nawet tworząc zwykłą sofę (nie narożną).

Narożnik relaksacyjny

Stawiasz przede wszystkim na komfort i relaks? Sofa relaksacyjna jest stworzona dla Ciebie! Tak, podobnie jak sofa DENAI, sofy narożne również przechodzą w tryb relaksu. Podobnie jak sofy stacjonarne, pozwalają się rozłożyć i przyjąć ergonomiczną pozycję podczas czytania, spania lub oglądania dobrego filmu. Dzięki miękkim i zaokrąglonym kształtom, regulowanym zagłówkom sofa DENAI jest wygodna dla każdego. Jej cienka metaliczna podstawa w połączeniu ze stonowanym i eleganckim szarym kolorem sprawia, że ​​jest to idealna sofa narożna do bardzo współczesnego wnętrza. Grając w neutralnych tonach, szanujesz harmonię swojego pokoju. Możesz także ożywić swój salon, kontrastując z dywanem, lampą, poduszkami lub innymi dodatkami dekoracyjnymi.

Skórzana sofa narożna

Czy lubisz skórzane sofy? Zafunduj sobie stylową, przestronną i wygodną sofę narożną. Jeśli masz duży salon, narożnik BATINA jest dla Ciebie. Zostaw przestrzeń cyrkulacyjną wokół swojej sofy, zastosuj stonowaną dekorację, podkreślisz w ten sposób szlachetność jej skóry. Ta sofa wręcz się tego domaga! Naturalne odcienie, wyraźne lub bardziej wyraziste, wybierz te, które podkreślą blask jej lśniącej czerni. Na chwile relaksu szeroki podłokietnik i regulowane zagłówki pozwolą na odpoczynek głowy i ramion. Dobrze ustawiona pod kątem, można na niej wyciągnąć nogi dla jeszcze lepszego samopoczucia. Aby przedłużyć jej żywotność, podejmij odpowiednie kroki, aby utrzymać skórzane poszycie w jak najlepszym stanie. Dzięki impregnacji skóry będziesz się cieszyć swoją skórzaną sofą bardzo długo!

Jaki model sofy narożnej wybrać?

Aby odkryć wszystkie nasze modele narożników, przejdź do działu mebli.

THINK!!!

Zapoznaj się z tekstem tego artykułu, a dowiesz się czym jest ruch ZIELONE MEBLE!