Ramki do zdjęć są niezwykle ważne dla tworzenia odpowiedniego klimatu w pomieszczeniu. Według Frames.co.uk wieszanie ramek na pustych ścianach w domu to najlepszy sposób na dodanie do domu odrobiny osobowości i podkreślenie jego piękna. Istnieje wiele sposobów na stworzenie niepowtarzalnego stylu za pomocą nadruków, zdjęć i ramek na ścianach. Oto kilka pomysłów, które musisz spróbować, aby przedstawić zdjęcia w jak najlepszy sposób

Ramki do zdjęć. Smukłe ramy

Chociaż wiszące ramy są bardziej powszechnym podejściem, popularność zyskuje również sztuka opierania ramek ze zdjęciami. Jeśli masz w domu płaskie powierzchnie, możesz je wykorzystać, ustawiając na nich różne stelaże. Zaletą ram pochylanych, jest to, że można je umieścić na powierzchni bez uszkadzania ścian.

Ramki do zdjęć. Mieszaj różne style

Przez większość czasu ludzie używają ramek w tym samym stylu do dekoracji ścian. Zalecamy wypróbowanie różnych stylów ramek, aby nadać ścianie niepowtarzalny i nowoczesny wygląd. Ramki o różnych rozmiarach i stylach dobrze wyglądają, gdy są w tym samym kolorze, co zapewnia niewielką spójność. Oprócz ramek możesz łączyć ramki z innymi przedmiotami, takimi jak lustro, tkanina itp., aby rozbić ścianę i stworzyć niepowtarzalną i efektowną ekspozycję.

Ramki do zdjęć. Wypróbuj wydruki w dużych rozmiarach

Jeśli Twój dom ma nowoczesny wygląd, powinieneś wypróbować wielkoformatowe wydruki i ramki na pustych ścianach. Bardziej stylizowany obraz będzie miał duży wpływ. Wypróbuj klasyczny czarno-biały nadruk w powiększeniu, aby uzyskać najlepszy efekt.

Ramki do zdjęć. Weź pod uwagę przestrzeń

Rozmiary i kształty ramek to ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas wyświetlania kilku ramek na ścianie. Poza tym musisz upewnić się, że są odpowiednie dla dostępnej przestrzeni na ścianie. Nie powinny wyglądać na zbyt rozproszone lub zatłoczone. Ramki wyświetlane w odległości 8 cm wyglądają na rozłączone. Dlatego ostrożnie powieś je, biorąc pod uwagę przestrzeń.

Ramki do zdjęć. Rozważ inne akcesoria

Możesz stworzyć wyrazisty wygląd, biorąc pod uwagę inne akcesoria. Jeśli farba ścienna jest czarna, powinieneś wypróbować na niej białe ramki. Będą wyglądać bardziej wyraziście i przyciągać wzrok. Obok ramek można też wyeksponować białe lampy. Poprawi to ogólne piękno Twojej ściany.

Zawieś pojedyncze ramki poza centrum uwagi

Kiedy masz grupę zdjęć, często dobrze wyglądają na środku ściany. Z drugiej strony, jeśli masz pojedynczą ramkę, będzie wyglądała znacznie lepiej, gdy zostanie powieszona gdzieś z boku.

Ustaw motyw

Stworzenie motywu za pomocą ramek w tym samym stylu i kolorze sprawi, że będą się wyróżniać i wyglądać jak najlepiej. Jeśli lubisz personalizację, możesz spróbować stworzyć niepowtarzalny motyw, który reprezentuje Ciebie i Twój styl. Wyświetlaj czarno-białe zdjęcia na czarnej ścianie, aby stworzyć klasyczny motyw, lub połącz je z fotografiami w jasnych kolorach, aby stworzyć własny, niepowtarzalny motyw.

Ramki do zdjęć
Czarno-białe zdjęcia na czarnej ścianie

Sprawdź także nasze inne artykuły:

Tekst pochodzi z: http://www.ArticleSnatch.com