Think ECO Think BIO – czysty dom to zdrowy dom.

Czysty dom to zdrowy dom. Ekologiczne czyszczenie to jeden z największych trendów w 2020 roku. Coraz większa liczba osób odchodzi od trujących i niebezpiecznych środków czyszczących. Wiele osób zakupuje ECO środki do czyszczenia. Zadaniem środków czystości jest dbanie o nasz dom. Jeśli czyścimy dom i zachwycamy się skutkami naszej pracy, to nie możemy jednocześnie zapominać o tym, że wykorzystywana chemia może być szkodliwa dla naszego zdrowia, środowiska a czasami i czyszczonych powierzchni. Czyszczenie fug, czyszczenie podłóg, czyszczenie szkła. Wbrew pozorom sprzątanie zajmuje nam naprawdę sporo czasu. Co za tym idzie, kontakt człowieka z chemią jest bardzo duży w przeciągu całego roku. Gdy czyścimy, spryskujemy i dezynfekujemy nasze domy, warto pamiętać by robić to bezpiecznymi środkami.

Czysty dom to zdrowy dom. A to wszystko dzięki ekologicznym środkom czystości!

Na szczęście istnieją marki czyszczące, które dbają o środowisko i nasze zdrowie! Marki takie jak Thinkecothinkbio, które nie testują na zwierzętach, nie zawierają w swoich składach mikroplastików ani mikroperełek stają się coraz bardziej cenione ze względu na filozofię swojej działalności i produkcji. Chociaż możesz ich nie znaleźć w supermarketach, warto je wypróbować. Środki czystości od Think Eco Think Bio do czyszczenia niemal każdej powierzchni, które gwarantują czysty dom, możesz znaleźć na naszej stronie.

Ekologiczne produkty do sprzątania – czysty dom z Think Eco Think Bio!

Think ECO Think BIO to marka klasy premium, która budowana jest na wartościach. Chronić planetę, być przyjaznym dla środowiska, zwierząt oraz ludzi to dla nas misja i wyzwanie ale i obowiązek. Aby wypełnić go podejmujemy wiele wysiłków aby jednocześnie zapewnić niezbędne środki czystości jak i zagwarantować ich ekologiczną neutralność.

Przykładowo, tworzywa sztuczne są jednym z największych zagrożeń dla różnorodności biologicznej naszych oceanów. Z roku na rok coraz więcej plastiku pojawia się w morzach, rzekach i oceanach co wpływa na nasze zdrowie. Chcąc wpłynąć na stan naszych oceanów, stworzyliśmy limitowaną edycję butelek z płynem do mycia naczyń z odzyskanego plastiku z oceanu.

Czysty dom to zdrowy dom
ECO narzędzia do sprzątania domu

Produkty od Think Eco Think Bio

Marka Think ECO Think BIO ma szeroką gamę produktów do mycia różnego rodzaju powierzchni oraz innych preparatów, które mają dbać o czystość domu. Od środków do mycia WC przez preparaty do czyszczenia tapicerki aż przez neutralizatory powietrza. Produkty są ekologiczne a ich składy oparte o aktywne wyciągi roślin.

Marka odzwierciedla cel, jakim jest dostarczanie ludziom produktów, które są dla nas bezpieczne, ponieważ wszystkie nasze składniki łatwo ulegają biodegradacji. Think ECO Think BIO można bezpiecznie stosować w pobliżu zwierząt domowych i na powierzchniach, z którymi zwierzę może mieć kontakt.

Naturalne produkty i czysty dom

Produkty Think ECO Think BIO są w 100% naturalne i przyjazne dla środowiska. Opracowane zostały ze specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, które są znane ze swoich właściwości przeciwdrobnoustrojowych i przeciwbakteryjnych. 

Butelki są w pełni biodegradowalne, co oznacza, że ​​są bezpieczne dla cieków wodnych naszej planety i nie zawierają parabenów. Nie znajdziemy w nich także chloru, SLS, triklosanu ani innych ostrych, toksycznych chemikaliów. 

Nasza chemia to nie niemiecka chemia to coś znacznie lepszego!!! Zapewnij sobie czysty dom z produktami od Think Eco Think Bio i zadbaj o naszą planetę dla siebie i przyszłych pokoleń!