Ekologiczne środki czyszczące. Poznaj ich moc.

Ekologiczne środki czyszczące.

Lista ekologicznych chemikaliów do czyszczenia

Ekologiczne środki czyszczące. Produkty ekologiczne do czyszczenia

Jednym z ważnych i najłatwiejszych sposobów ochrony zdrowia publicznego jest utrzymywanie czystości w miejscach publicznych i właściwe utrzymywanie kodów zdrowotnych tam, gdzie społeczeństwo zbiera się, by planować pracę i uczyć się. Biura korporacyjne, budynki, szpitale, centra handlowe, szkoły, gimnazjum, farmaceutyki, hotele powinny być utrzymywane w czystości i porządku nie tylko w celu poprawy wyglądu, ale także w celu utrzymania standardu czystości i zdrowia.

Niektóre środki czyszczące używane do czyszczenia tych miejsc publicznych i miejsc wspólnych mogą być szkodliwe dla zdrowia. Najwyższy czas więc wybrać ekologiczne produkty, które nie zawierają żadnych toksycznych chemikaliów, które mogłyby potencjalnie człowieka i przyrody, na przykład, zielone chemikalia czyszczące i sprzęt mogą znacznie poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu oraz zmniejszyć problemy zdrowotne związane z czyszczeniem i zwiększyć wydajność i morale personelu sprzątającego.

1. Ekologiczne środki czyszczące. Bardziej ekologiczny (uniwersalny środek czyszczący): Plamy oleju i urządzenia wymagają nieszkodliwego, bezpiecznego i wydajnego środka czyszczącego. Środek czyszczący powinien być zgodny z wymogami ekologicznymi. Po ugotowaniu lub przygotowaniu posiłków kuchnia zawsze powoduje bałagan i pozostawia olej, tłuszcz, twardą plamę na marmurze, podłodze i innych narzędziach kuchennych. Plamy z oleju i tłuszczu oraz aparat wymagają bezpiecznego, skutecznego i wydajnego środka czyszczącego.

Ekologiczne środki czyszczące. AMULTA ma zielony skład, który daje użytkownikowi swobodę użytkowania w kuchni i na urządzeniach, a skuteczność czyszczenia stanowi doskonały sposób na czyszczenie tłustej płyty kuchennej, zakurzonej i tłustej siatki okien kuchennych, tłustych spalin i całej powierzchni. Czysta kuchnia promuje dobre praktyki pracy przez pracowników kuchennych oraz wydłuża życie i przepływ powietrza w kuchni. Bardziej ekologiczny jest przyjazny dla środowiska, który nie spowoduje uszkodzenia żadnego urządzenia kuchennego i pomoże utrzymać trwałość powierzchni narzędzia.

2) Ekologiczne środki czyszczące. Green-All (środek do czyszczenia szkła): Greener jest specjalnie zaprojektowany do szkła, powierzchni ze stali nierdzewnej, która usuwa brud i kurz i nie pozostawia niczego. Unikalny zapach, wydajne czyszczenie i kaliber dezynfekujący to najważniejsze cechy środków do czyszczenia szkła. Czyszczenie za pomocą bardziej przyjaznego dla użytkownika i bezpiecznego dla użytkownika ze względu na zastosowane w nim naturalne składniki. Ekologiczne środki do czyszczenia szkła nadają połysk powierzchni po użyciu, która nie tylko usuwa brud, ale także nadaje powierzchni połysk.

3. Ekologiczne środki czyszczące. ATEA – (odświeżacz powietrza): Większość odświeżaczy powietrza kupowanych w supermarkecie nie niszczy zapachów, ale je maskuje. Te odświeżacze tworzą powłokę na błonach nosowych, która każe myśleć, że zapach zniknął. Jeśli chodzi o te odświeżacze powietrza, które obiecują zabijać zarazki, prowadzą nas do zabijania dobrych bakterii, tworząc szczepy lekoopornych szkodliwych bakterii. Podczas gdy antybakteryjne odświeżacze powietrza mają swoje miejsce, a ATEA jest specjalnie wykonana z naturalnych zapachów, które zawierają składniki takie jak cytryna, kwiaty, rośliny itp., Które nie powodują problemów skórnych, takich jak pieczenie oczu ze swędzącym lub katarowym z powodu zapachu, jego naturalne składniki pozostawiają długotrwały hipnotyzujący aromat.

4. Zielony połysk (środek do czyszczenia toalet i łazienek): Toaleta i łazienka stanowią znaczną część każdego domu, biura, przemysłu lub dowolnego obszaru publicznego. Toalety i łazienki muszą być czyste, aby uniknąć kontaktu z zarazkami, bakteriami i różnymi problemami zdrowotnymi. Dostępne na rynku środki do czyszczenia toalet i łazienek składają się z toksycznych chemikaliów lub fenoli, które oczyszczą powierzchnię sanitarną, ale nie wyczyszczą jej dokładnie, a włączenie szkodliwych toksycznych chemikaliów spowoduje uszkodzenie powierzchni. Ekologiczne środki czyszczące skutecznie zabijają 99,9% drobnoustrojów, a dzięki zielonej metodologii nie wpływają na powierzchnię, na której stosujemy środek czyszczący.

5. Ekologiczne środki czyszczące. ALANTA (mycie podłóg): Podłoga jest podstawą wszystkiego w naszym domu, miejscu publicznym lub biurze. Na podłodze znajdują się najtwardsze plamy, brud z powodu codziennej pracy, która ma tam miejsce; dlatego podłoga wymaga głębokiego czyszczenia. Ekologiczne środki czyszczące do podłóg doskonale usuwają najtwardsze plamy wpływające na ich powierzchnię oraz zachowują połysk i trwałość powierzchni podłogi. Zabija 99,9% bakterii i pozostawia magiczny aromat użytkownikowi dzięki unikalnemu zapachowi i wydajnemu czyszczeniu.

6. AMULTA (odtłuszczacz): AMULTA to najwyższej jakości produkt Think eco Think bio. Usuwanie tłustych plam przy użyciu płynu AMULTA to istna ulga dla osoby, która to robi. Istnieje wiele środków do odtłuszczania, ale są one toksyczne, co może powodować problemy skórne lub uszkadzać drogi oddechowe. Ekologiczne odtłuszczanie powierzchni to najlepszy sposób, aby uchronić się przed chorobami i zapewnić bezpieczeństwo sobie i naszym najbliższym. 

AZINA zaś to ziołowy płyn do mycia rąk z całkowicie zielonymi składnikami. Całkowicie zielony Składnik świeżej zieleni sprawia, że ​​idealnie nadaje się do mycia rąk bez wpływu na użytkownika. Zapach i formuła budują swój unikalny sposób wraz z długotrwałym delikatnym perfumowanym myciem rąk o działaniu nawilżającym.

7. ALANTA (środek do czyszczenia podłóg): Niezależnie od tego, czy masz marmurowe podłogi, lub blaty? Ważne jest, aby środek do ich czyszczenia był bezpieczny i skuteczny. ALANTA został specjalnie zaprojektowany do konserwacji wszystkich rodzajów marmuru. Jego neutralne pH sprawia, że ​​nadaje się do marmuru na bazie kwasu. Pozostawia uzależnienie od użytkownika ze względu na swój wyjątkowy zapach i skuteczne działanie czyszczące.

8. ASHINA (odplamiacz do twardej wody): ASHINA został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł usunąć wszelkie plamy z twardej wody ze szkła bez wpływu na jego przezroczystość. Odmładza stare szkło, które po zaaplikowaniu płynu ASHINA wygląda jak nowe.

9. LUXAX (odplamiacz do twardej wody z metalu): Metal zawsze styka się z wodą i powietrzem, przez co wygląda na brudny, a zardzewiały LUXAX jest gotowy do użycia żelu do usuwania wszelkich plam z twardej wody z metalu. Zielona formuła pomaga zachować trwałość metalu.

10. ADEA (dezynfekcja): Wydaje się, że codziennie stosuje się różne dezynfekatory i środki dezynfekujące przez cały dzień. Poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa naszych środków czyszczących. Chcemy zabijać zarazki lub mikroby, które mogą nam zaszkodzić, a mianowicie bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i pasożyty. We wszystkich przypadkach, czy to w biurze, czy w domu, oczekujemy bezpiecznego, czystego i wolnego od chorób miejsca do życia i pracy. ADEA to jeden z najlepszych produktów Think eco Think bio, który zabija 99,9% bakterii z naszej dłoni i nawilża naszą rękę hipnotyzującym zapachem w dowolnym miejscu i czasie ADEA pomaga zapobiegać chorobom przenoszonym przez bakterie ręczne

11. AZMANA (żel do zmywarek ): AZMANA to ziołowy żel do zmywarek do żywności wykonany z zapachem cytryny, który skutecznie usuwa głębokie trudne plamy, usuwa tłustą powierzchnię bez wpływu na jej powierzchnię i nadaje
błyszczący wygląd. Naturalny zapach sprawia, że ​​wszystkie naczynia pachną świeżością, a formuła o neutralnym pH łagodnie dotyka dłoni. Jest to również świetny stosunek jakości do ceny, ponieważ jedna łyżka Brokatu wystarcza do czyszczenia pełnego zlewu brudnych naczyń.

12. AMULTA (odtłuszczacz przemysłowy): AMULTA to wysokowydajny środek czyszczący do najtwardszych plam, takich jak olej, tłuszcz, plamy chemiczne i farby. Jego 100% zielona formuła daje użytkownikowi możliwość bezpiecznego wyeliminowania tej trudnej plamy. AMULTA zapewnia doskonałe wyniki czyszczenia. Jest bardzo pożądany w dużych korporacjach, na podłogach zakładów przetwórstwa spożywczego, które usuwają olej, minerały, wosk i tłuszcz z powierzchni.

13. Green Kleen Eraser (paan, gutka, odplamiacz atramentu): Gumka Green Kleen służy do usuwania plam z paan i gutki, szczególnie używana w miejscach publicznych, budynkach, toaletach itp. Jest wysoce zalecana do wszystkich rodzajów obiektów sektorowych do usuwania plam.

Ekologiczne środki czyszczące. Składniki:

Ekologiczne chemikalia zawierają składniki takie jak cytryna, soda oczyszczona, woda, rośliny, ocet, które są i nie szkodzą ludziom, zwierzętom i naturze.

Ekologiczne środki czyszczące. Gorąco polecam dla:

Oferta Think eco Think bio jest skierowana do różnych sektorów, takich jak korporacje, korporacje wielonarodowe, informatyka, szpitale, centra handlowe, instytucje edukacyjne, przemysł farmaceutyczny, hotele, gimnazjum i hotelarstwo.

Teraz ludzie stają się bardziej świadomi problemów środowiskowych i wszyscy starają się podejmować społecznie odpowiedzialne decyzje w celu zmniejszenia naszego śladu węglowego.

Rzeczy takie jak kompostowanie i recykling stały się ugruntowaną częścią naszego codziennego życia. Nic więc dziwnego, że rosnąca liczba konsumentów decyduje się na produkty czyszczące oznaczone jako „biodegradowalne”, „zielone”, „nietoksyczne” lub „przyjazne dla środowiska”.