10 powodów, aby rozpocząć eco-czyszczenie już dziś!

eco czyszczenie

ECO czyszczenie preparatami Think ECO Think BIO. Czy myślałeś o ekologicznym czyszczeniu , ale nie jesteś pewien, czy jest ono lepsze niż konwencjonalne? Odkryj 10 wspaniałych powodów, aby dokonać zmiany już dziś. Chroń swoje zdrowie, rodziny i zdrowie naszej planety.

ECO czyszczenie. 1 z 10. Spraw, by Twój dom był bezpieczniejszy

  • Ostrzeżenie! Zapalny! Toksyczny! Takie etykiety na niektórych produktach czyszczących wskazują, że są one szkodliwe. Wiele chemikaliów (np. chlor i amoniak) po zmieszaniu ze sobą może być wręcz niebezpiecznych. Na negatywne działanie takich środków są szczególnie narażone dzieci i zwierzęta. Zminimalizuj ryzyko dzięki ekologicznym środkom czyszczącym, które nie są toksyczne ani niebezpieczne.

ECO czyszczenie. 2 z 10. Chroń swoje zdrowie

  • Poczuj się lepiej dzięki zielonym środkom czyszczącym – dosłownie. W przeciwieństwie do konwencjonalnych środków czyszczących będziesz wiedział, że to, czego używasz, nie zaszkodzi Tobie, Twojej rodzinie ani zwierzętom. Objawy, takie jak kaszel, kichanie, wysypki skórne, bóle głowy i inne mogą „tajemniczo” zniknąć po zaprzestaniu stosowania toksycznych chemikaliów czyszczących. Biorąc pod uwagę, że wiele niebezpiecznych chemikaliów w produktach konwencjonalnych to często substancje rakotwórcze, neurotoksyny, mutageny, teratogeny lub substancje zaburzające funkcjonowanie układu hormonalnego, zdecydowanie warto porzucić je na rzecz naturalnych, zielonych środków czyszczących.

ECO czyszczenie. 3 z 10. Oczyść powietrze w pomieszczeniu

  • Czy wiesz, że stosowanie konwencjonalnych środków czyszczących może przyczynić się do większego zanieczyszczenia w pomieszczeniu niż na zewnątrz? Lotne związki organiczne (LZO), które są odpowiedzialne za wiele problemów zdrowotnych, takich jak uszkodzenie wątroby, nerek i ośrodkowego układu nerwowego, są uwalniane, nie tylko gdy produkty są używane ale także mogą pozostawać w powietrzu długo po użyciu. Oddychaj łatwiej, używając naturalnych produktów!

ECO czyszczenie. 4 z 10. Pomóż środowisku!

  • Wybierając zielone środki czyszczące, opowiadasz się za ochroną środowiska. Najbardziej idealne produkty czyszczące są wytwarzane przy użyciu zrównoważonych praktyk produkcyjnych. Do ich wytworzenia korzysta się z naturalnych, bezpiecznych, nietoksycznych i biodegradowalnych składników pochodzenia naturalnego, które nie wpływają negatywnie na środowisko. Wiele konwencjonalnych produktów czyszczących zawiera składniki, które są toksyczne, niebezpieczne, nie ulegają biodegradacji i pochodzą z nieodnawialnych zasobów, takich jak ropa naftowa, wpływając tym samym niekorzystnie na ekosystemy ziemi.

ECO czyszczenie. 5 z 10. Zaoszczędź trochę pieniędzy

  • Stwórz własne ekologiczne produkty czyszczące lub oszczędzaj pieniądze, kupując ekologiczne uniwersalne środki czyszczące, dzięki którym nie będziesz musiał kupować innych produktów. Ponieważ coraz więcej producentów wkracza na scenę ekologicznego czyszczenia, produkty naturalne są często konkurencyjne cenowo w porównaniu z konwencjonalnymi, obciążonymi chemikaliami odpowiednikami, a w niektórych przypadkach nawet tańszymi.

ECO czyszczenie. 6 z 10. Ułatw sobie czyszczenie

  • O wiele łatwiej jest mieć kilka produktów, które zaspokoją Twoje ogólne potrzeby związane z czyszczeniem, niż cały arsenał toksycznych produktów. Na przykład ocet może z łatwością zastąpić środki do usuwania pleśni i grzyba. Środki do czyszczenia okien, uniwersalne środki czyszczące, środki do czyszczenia muszli klozetowych i inne w firmie Think ECO Think BIO są budowane na substancjach przypominających siłą działania ocet. Często możesz poradzić sobie z wieloma zadaniami czyszczenia w domu, nie zmieniając produktów podczas sprzątania. Ponadto nie musisz martwić się plamami wybielacza na ubraniach lub przypadkowym zmieszaniem ze sobą niebezpiecznych chemikaliów podczas czyszczenia, gdy korzystasz z ekologicznych produktów.

ECO czyszczenie. 7 z 10. Oddaj się swojej społeczności

  • Wielu producentów ekologicznych środków czyszczących bardzo poważnie podchodzi do odpowiedzialności społecznej. Często przekazuje część swoich zysków organizacjom, które wprowadzają dalsze zmiany społeczne, środowiskowe i edukacyjne. Kupowanie produktów od tych firm oznacza więc, że oddajesz trochę swojej społeczności, lokalnej lub globalnej.

8 z 10. Dowiedz się, co masz w swoich produktach do czyszczenia

  • Pamiętaj aby sprawdzać skład swoich produktów do czyszczenia. Kontroluj czy nie zawierają one silnie żrących substancji, które mogą wpływać nie tylko na środowisko ale i na Twoje zdrowie.

9 z 10. Zostań prekursorem zielonego czyszczenia

  • Gdy zaczniesz używać ekologicznych produktów czyszczących i zobaczysz, jak dobrze działają, inni najprawdopodobniej pójdą w ich ślady. Nie wstydź się mówić na temat ekologicznego czyszczenia w domu lub w biurze. Im więcej osób dołączy, tym zdrowsza planeta cieszy nas wszystkich! Dawanie przykładu dzieciom gwarantuje świetlaną przyszłość również dla naszej planety.

10 z 10. Twórz własne produkty

  • Wypróbuj kreatywność, tworząc własne ekologiczne produkty czyszczące, takie jak aromaterapeutyczny środek czyszczący, z ekologicznymi składnikami. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze i czas na zakupy. Możesz także dostosować produkty do własnych potrzeb, stosując różne naturalne składniki, takie jak olejki eteryczne.

Jeśli jednak chcesz kupić gotowy, ekologiczny preparat do czyszczenia, to zaufaj marce Think ECO Think BIO!