Innowacyjne wieszaki na ręczniki i półki ścienne do łazienki

Wieszaki na ręczniki.

Wieszaki na ręczniki. Wysokiej jakości i indywidualne produkty wykonane z przyjaznych dla środowiska stalowych kratek nadadzą Twojej łazience miejskiego uroku.

Wieszaki na ręczniki. Praktyczny i stylowy w minimalistycznym stylu

Współgranie funkcji i wzornictwa. Półki o minimalistycznych kształtach i wyrafinowanym designie zapewniają dużo miejsca bez ingerencji. Innowacyjny design produktów pasuje do wszystkich stylów wyposażenia, dzięki czemu można je uniwersalnie stosować w różnorodnych łazienkach

Wieszaki na ręczniki. Nowoczesne półki ścienne i wieszaki na ręczniki 

Produkty z siatki stalowej są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Możesz przechowywać kosmetyki, szczotki do włosów i czasopisma na półkach ściennych lub umieścić określone rośliny i dekoracje. 

Wieszak na ręczniki Square Grid to optymalne rozwiązanie do małych łazienek. Stalowy wieszak na ręczniki zajmuje niewiele miejsca i sprawia, że ​​łazienka zawsze wygląda schludnie i czysto.

Wieszaki na ręczniki. Higieniczne i łatwe w pielęgnacji

Półki stalowe Square Grid są wykonane ze stali malowanej proszkowo na czarno i są idealne do wilgotnych środowisk, takich jak łazienka. Konstrukcja kratki zapewnia odpływ wody i przeciwdziała pleśni. Innowacyjne meble stalowe do łazienki można bardzo łatwo zamontować i bardzo łatwo o nie dbać. Zawieszenie jest tak skonstruowane, że kratki można w każdej chwili mocować i zdejmować z przykręcanego mocowania ściennego. 

Zasada siatki kwadratowej

Za tego typu meblami przemawia przede wszystkim funkcjonalność i uniwersalność. Celem Think ECO Think BIO jest nadanie Twojemu domowi niepowtarzalnego charakteru, a jednocześnie stworzenie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Idealny do małych, miejskich łazienek. Ale także reszty twojego mieszkania.