Odkryj dekorację modułową

Wprowadzasz się do mniejszego mieszkania? Dzięki zaopatrzeniu Twoja przestrzeń jest zmniejszona? Aby towarzyszyć nam na wszystkich etapach naszego życia, meble ewoluują i stają się wielofunkcyjne. W salonie lub sypialni odkryj rozwiązania oferowane przez dekorację modułową, aby zoptymalizować przestrzeń.

W moim salonie mnożę kombinacje

Centralne pomieszczenie domu, salon sam w sobie jest miejscem o wielu funkcjach. Lubimy odpoczywać, pracować, bawić się lub po prostu spotykać się tam z rodziną . Aby sprostać tym różnym zastosowaniom, meble dostosowują się.

Dzisiejsze szafki RTV oferują szeroką gamę kombinacji. Pozwalają zarówno uporządkować, jak i ozdobić jego wnętrze. Szafki, wnęki, półki, szuflady… to od Ciebie zależy, czy wybierzesz i skomponujesz swój zestaw zgodnie ze swoimi potrzebami i dostępną przestrzenią. Te modułowe meble umożliwiają naprzemienne zamykanie miejsca do przechowywania, aby mieć wszystko pod ręką, ale nie przed oczami, i otwarte miejsce do przechowywania przedmiotów, które są Ci bliskie. Małe lub duże pomieszczenie, możesz wybrać układ modułów do dekoracji ścian. Większość jest dostępna w wielu kolorach i materiałach. Coś, co będzie w harmonii z resztą Twojej dekoracji.

Sofy również mają być skalowalne. To wielki powrót krzeseł kominkowych z lat 70. Bardzo praktyczne, można je montować zgodnie z własnymi pragnieniami i codziennym życiem. Rodzinny wieczór filmowy? Tworzą liniową! Na drinka z przyjaciółmi? Połącz je dla większej wygody. O 2, o 3 lub więcej pasują do Twojej przestrzeni. Mały dodatek tych modułowych sof: zostały ponownie odwiedzone! Można je dziś znaleźć w wielu tkaninach, kolorach i wzorach. Dopasowują się do każdego wystroju! A niektóre oferują nawet opcję relaksu dla jeszcze większego relaksu!

W moim pokoju personalizuję i sprzątam

W tym pokoju przeznaczonym na odpoczynek i sen często poszukujemy atmosfery relaksu i miękkości. Harmonijna dekoracja i schludna sypialnia mogą sprzyjać dobremu samopoczuciu. Podobnie jak na wystawie, modułowość jest niezbędna, a meble oferują mnogość rozwiązań.

Z szafką pod łóżkiem lub bez. Zakamuflowane pod materacem znajdują się jakże przydatne pudełka do przechowywania różnych rzeczy. Łatwo dostępne, oferują duże pojemności do przechowywania kołder, poduszek i innych nieporęcznych przedmiotów w celu zaoszczędzenia miejsca.