Dywany z frędzlami

Dywany z frędzlami to nadal ciekawa pozycja wśród dywanów. Moda ma to do siebie, że lubi powracać, tak ma się rzecz w przypadku dywanu z frędzlami. Oryginalność tego dywanu sprawi, że Twoje pomieszczenie nie będzie nudne. Zazwyczaj przy dywanie z frędzlami pojawia się pytanie odnośnie tego jak powinno się je czyścić. Tego, jak i innych informacji na temat dywanu z frędzlami dowiesz się z tego artykułu.

Dywan z frędzlami na lata!

Dywany z frędzlami cieszą się ogromną popularnością, dużo na ich temat wiedzą nasze babcie, gdyż w czasach ich dzieciństwa to właśnie takie dywany najczęściej leżały na podłogach domów. Dziś dywan z frędzlami to wspaniały dodatek do wnętrz, które są urządzone w stylu vintage, boho, czy też eklektyzmu. Bogata kolorystyka, w której występują te dywany pozwala na szeroki wachlarz ich zastosowania, dopasowania do wnętrza. Kolory szary, kremowy, biały, to najczęściej wybierane kolory spośród dywanów z frędzlami. Rozmiary dywanów z frędzlami zaczynają się od bardzo małych, takich, które idealnie sprawdzą się w przedpokoju do ogromnych, które kładzie się w duuużym salonie.

Kształty dywanów z frędzlami są przeróżne, kwadratowe, okrągłe, kwadratowe, a nawet trójkątne. Dywan prostokątny zazwyczaj ma frędzle na dwóch krótszych bokach. Dywany okrągłe mają frędzle na całej krawędzi.

Dywany z frędzlami są kolorowe!

Możesz wybrać spośród dywanów z frędzlami bardzo kolorowe wzory. Kolor pastelowy, miętowy, różowy, czy też jasnoniebieski, a nawet pudrowy to musisz przyznać ciekawa paleta kolorów. Tak szeroka kolorystyka dywanów z frędzlami sprawia, że tego typu dywany nadają się do każdego wnętrza. W przypadku dywanów z frędzlami bardzo ważną kwestią jest zachowanie ich w czystości. Regularne czyszczenie sprawi, że kolory zachowają swój blask i długo pozwolą cieszyć oko. Do czyszczenia dywanów z frędzlami używaj tylko specjalistycznych środków czyszczących, które są właśnie do tego przeznaczone. W naszym sklepie online znajdziesz preparat do czyszczenia dywanów o nazwie ACARPA. Pamiętaj, aby dobrze wysuszyć dywan po zakończeniu czyszczenia.

Z jakiego materiału są wykonane dywany z frędzlami?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, z jakiego materiału wykonane są dywany z frędzlami to wiedz, że jest to bawełna. Kupisz taki dywan, jeśli lubisz eksperymentować. Taki dywan nada Twojemu salonowi prestiżu i oryginalności.

Dywany z frędzlami
Dywany z frędzlami

Dlaczego powinieneś zastanowić się nad zakupem dywanu z frędzlami?

Jeśli urządzasz właśnie swoje mieszkanie w stylu boho, to ten dywan jest idealny do tego, by położyć go na podłodze swojego salonu. Zarówno wyraziste wnętrza, jak i te bardziej stonowane będą pasowały do dywanu z frędzlami. Jesli Twój salon ma być ciekawy, kolorowy, pełen wyrazistych akcentów to koniecznie zastanów się nad zakupem dywanu z frędzlami.