Jak wysłać łóżko? Jaki jest najlepszy sposób?

Wysyłka łóżka

Jak wysłać łóżko? Jeśli chcesz wysłać łóżko, ważne jest, aby wiedzieć, którzy dostawcy są odpowiedni. Czy mogę wysłać łóżko pocztą? Ile kosztuje wysyłka?
Dowiedz się więcej o tym, jak wysłać łóżko tutaj.

Jak wysłać łóżko? Łóżko można zdemontować

Jeśli masz przykręcaną ramę łóżka ze stelażem listwowym, możesz ją zdemontować na poszczególne części. Przykręcane ramy listwowe można również całkowicie zdemontować. Tutaj wyjaśniamy krok po kroku, jak to działa. Ma to nie tylko tę zaletę, że wysyłka jest znacznie tańsza, ale można również bezpiecznie spakować poszczególne części, a tym samym zapobiec uszkodzeniu lub wypaczeniu łóżka.
Wysyłka paczki o maksymalnych wymiarach 120 cm (dł.) X 60 cm (szer.) X 60 cm (wys.) I wadze do 31,5 kg kosztuje 50 zł. Jeśli jednak chcesz również wysłać swój materac, będziesz musiał skorzystać z firmy transportowej.

Jak wysłać łóżko? Wyślij całe łóżko pocztą

Jak wysłać łóżko?
Łóżko w sypialni

Nawet jeśli Twojego łóżka nie da się zdemontować, możesz wysłać je pocztą: Rożne firmy kurierskie oferują transport przedmiotów wielkogabarytowych. Przedmioty o wymiarach do 600 cm (dł.) X 230 cm (szer.) X 200 cm (wys.) I maksymalnej wadze do 100 kg można wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej za 250 zł. Cena obejmuje odbiór i dostawę łóżka. Średni czas dostawy do dwóch tygodni.

Jak wysłać łóżko?Wyślij łóżko przewoźnikiem

Firmy transportowe również stosunkowo tanio wysyłają duże przedmioty. Od 200 zł można przewozić pojedyncze łóżko. Cena jest zróżnicowana w zależności od wielkości i wagi przedmiotu. Firmy spedycyjne również zazwyczaj odbierają przesyłkę z drzwi wejściowych i dostarczają ją bezpośrednio. Czas wysyłki z agencji spedycyjnych jest często znacznie krótszy: Twoje łóżko może być tam w ciągu zaledwie jednego do trzech dni.

Dobrze owinąć łóżko

Aby Twoje łóżko dotarło bezpiecznie do odbiorcy, musi być transportowane dobrze zapakowane. Oto kilka wskazówek:

  • Poszczególne części przyklejamy specjalną taśmą do mebli, aby nie zsuwały się podczas transportu. Używaj tylko specjalnej taśmy do mebli, aby nie uszkodzić lakieru.
  • Przyklej szuflady w pudełku za pomocą taśmy klejącej.
  • Narożniki i krawędzie obłożyć dodatkową warstwą folii bąbelkowej.
  • Na koniec owinąć cały mebel folią bąbelkową i zabezpieczyć taśmą.

PORADY I WSKAZÓWKI

Wiele firm spedycyjnych oferuje również odbiór łóżka bez opakowania. Spedytorzy zadbają wtedy o odpowiednie zabezpieczenie Twojego łóżka.