Najlepsze nakładki na materac w 2023 roku

Najlepsze nakładki na materac. Po pewnym czasie używania materaca niektóre osoby mogą osiągnąć punkt, w którym twardość i uczucie po prostu przestają być skuteczne. Co możesz zrobić, jeśli zakup zupełnie nowego materaca jest obecnie poza twoim budżetem lub jeśli twój obecny materac jest nadal na tyle dobry, że nie możesz uzasadnić zakupu nowego?

Obecne łóżko może wyglądać wspaniale i czuć się jeszcze bardziej komfortowo po dodaniu nakładki na materac. Jednak możesz się zastanawiać, który jest najlepszy. To naszym zdaniem 10 najlepszych nakładek na materace na rok 2023, po przetestowaniu wielu różnych nakładek. Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po zakupach poniżej, aby wybrać idealną nakładkę na materac do swoich wymagań dotyczących spania.

10 najlepszych nakładek na materace na rok 2023
W 2023 roku najpopularniejsze nakładki na materace to:

 • Najlepsza luksusowa nakładka na materac: Saatva
 • Najlepszy nakładka dla osób śpiących na plecach jest ViscoSoft High Density.
 • Najlepsza pluszowa nakładka na materac nazywa się TEMPUR-Adapt.
 • Najlepsza nakładka na materac puchowy jest produkowana przez firmę Brooklinen.
 • Najlepszą przystępną cenowo nakładką na materac jest żelowa pianka Dreamfoam z pamięcią kształtu.
 • Najlepsza nakładka na materac chłodzący: nakładka na materac puchowy ze spadochronem
 • Najlepszym materacem nawierzchniowym do odciążenia jest pianka z pamięcią kształtu Layla.
 • Najlepszy topper typu king-size od COOP Home Goods Retreat
 • Najlepsza organiczna nakładka na materac to Birch Plush.
Najlepsze nakładki na materac
Nakładkę na materac oczywiście wkładamy pod prześcieradło

Najlepsze nakładki na materac. Jak wybieramy nasze produkty?

Aby zidentyfikować najlepsze nakładki na materace dla naszych czytelników, nasz zespół ekspertów ds. snu zbadał różne nakładki na materace, które są obecnie dostępne na rynku. Przygotowując naszą listę najlepszych nakładek na materace na rok 2023, zwróciliśmy szczególną uwagę na możliwości chłodzenia, trwałość, ogólne wyczucie i jakość materiału.

W naszym przewodniku przedstawiamy szeroki wybór produktów, dzięki czemu możesz wybrać nakładkę, która nie tylko odpowiada Twoim preferencjom, ale jest również trwała, oddychająca i naprawdę wygodna. Zapoznaj się również z naszym Przewodnikiem dla kupujących na dole strony, który zdecydowanie zalecamy. Tam zagłębiamy się w każdą z tych cech, aby pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Najlepsze nakładki na materac. Najlepsza wszechstronna nakładka: Nolah

Nakładka na materac Nolah powinna być poważnie rozważona przez każdego, kto ma materac o wysokości od 10 do 15 cali. Wewnątrz znajdują się dwa cale najwyższej jakości pianki. Ten solidny wybór ma również na celu zmniejszenie nacisku i powinieneś poczuć, jak kołysze delikatne stawy.

W tej nakładce nie ma niebezpiecznych substancji chemicznych, ponieważ pianka posiada certyfikat CertiPUR-US.

Najlepsze nakładki na materac. Co wyróżnia nakładkę Nolah?

 • Zapewnia komfort śpiącym. Unikalna pianka Nolah i oddychający pokrowiec z bawełny organicznej chronią śpiących przed przegrzaniem.
 • Na twoim materacu pozostaje bezpiecznie ułożony. Elastyczne paski dołączone do nakładki zapobiegają przesuwaniu się topu.
 • Jest dostępny w różnych ustawieniach sztywności.

Nakładka wysokiej klasy – Saatva

Chcesz nakładkę wysokiej klasy? Saatva ma dwie warstwy, w przeciwieństwie do wielu innych topperów z naszej listy; górna warstwa to miękka pianka zapamiętująca kształt, a dolna warstwa to pianka przejściowa. Nakładka Saatva ma wrażenie wolno poruszającej się pianki zapamiętującej kształt, którą uwielbia tak wiele osób.

Produkt marki Saatva zapewne przypadnie do gustu osobom poszukującym luksusowej lub chłodzącej nakładki na materac. Ponadto osoby śpiące na plecach i na boku potrzebują odpowiedniego wsparcia.

Co wyróżnia Saatvę?

Dostępne są trzy modele. Zgadza się, dla każdego rodzaju podkładu powinien istnieć model, ponieważ jest dostępny w wersji grafitowej, lateksowej i piankowej.

Nakładka działa cuda w łagodzeniu bólu.

Osoby śpiące na boku powinny mieć wspaniałe odciążenie ramion i bioder bez dotykania właściwego materaca, podczas gdy osoby śpiące na plecach powinny korzystać z odpowiedniego podparcia lędźwiowego, podczas gdy ich biodra toną w materacu.

Sen jest fajny.

Jeden rodzaj nakładki Saatva ma grafit w górnej warstwie pianki z pamięcią kształtu, co dodaje nakładce właściwości chłodzące, dzięki czemu nie zatrzymuje tak dużej ilości ciepła.

TH!NK

To, czego oczekujesz od nakładki na materac, będzie miało duży wpływ na ostateczny jej wybór. Wybierz nakładkę, która dodatkowo redukuje nacisk. Możesz też kupić nakładkę, która może trochę amortyzować Twoje ciało.

Sprawdź także inne nasze artykuły: