Jaki kolor pasuje do mebli metalowych?

Industrialny szyk w Twoim wnętrzu

Jaki kolor pasuje do mebli metalowych? Aby uzyskać modny styl industrialny w swoim wnętrzu, zastosuj metalowe meble z recyklingu. Surowy wygląd tego typu mebli doda uroku Twojej dekoracji. Trend polega na odtwarzaniu świata warsztatów z minionych lat. Aby pozostać w zgodzie, postaw na kolory, które będą współgrać z tą dekoracją, jednocześnie podkreślając piękno tego metalowego, fabrycznego mebla.

Jaki kolor pasuje do mebli metalowych? Rozświetl swoją dekorację

Styl industrialny na ogół charakteryzuje się surowcami, takimi jak metal do mebli przemysłowych. Widoczne orzechy i postarzany wygląd tych mebli typowy dla mebli fabrycznych są niezbędne do uzyskania dekoracji zbliżonej do dawnych warsztatów. Aby odświeżyć i rozjaśnić swój wystrój, wybierz ożywcze kolory, takie jak różowy, zielony, czerwony i niebieski. Odrobina koloru rozświetli Twoje wnętrze i wniesie odrobinę oryginalności do Twojego industrialnego stylu. Połącz kolory i połącz np. metalowe meble z komodą w wielokolorowe pasy. Miejskiemu wystrojowi symbolizowanemu przez metalowe meble rzemieślnicze towarzyszą teraz nietypowe meble złożone z pasków w kolorze różowym i pomarańczowym lub wielokolorowe krzesła. Kontynuuj oryginalność, wybierając krzykliwe światła, aby wprowadzić kolor do swojego wnętrza.

Kiedy duch industrialny spotyka się ze współczesnym światem

Aby uzyskać modne i nowoczesne wnętrze, wybierz metal. Fascynuje swoim surowym wyglądem i ciemnoszarym kolorem. Metalowe meble w swojej konstrukcji wkomponowane są w industrialną dekorację, ale nie tylko, potrafią dostosować się do uniwersum współczesnego domu, kojarząc się z istotnymi kolorami tego stylu. Poczuj kontrast czerni i bieli w industrialnym, eleganckim wszechświecie. Zdecyduj się na designerskie przedmioty w czerni i bieli. W przypadku ścian biel rozświetli i powiększy przestrzeń w loftowym stylu. Metalowe meble harmonizują ze szczotkowaną metalową lampką do czytania lub przedmiotami dekoracyjnymi integrującymi biel, czerń lub przezroczystość, aby lepiej stworzyć kontrast między tymi dwoma światami.

Jaki kolor pasuje do mebli metalowych?

Ogrzej dekor dzięki połączeniu surowego drewna, metalu i brązowego pigmentu

Aby uzyskać ciepłą i przyjazną dekorację, wprowadź odrobinę delikatności do surowego wyglądu metalowych mebli w odcieniach brązu i gatunków drewna. Nowoczesność, połączenie drewna i metalu przyciąga swoją autentycznością. Zaproś naturę do swojego wnętrza, wprowadzając do dekoracji odcienie brązu. Postarzona brązowa skóra fotela idealnie komponuje się ze stolikiem kawowym, łącząc ciepło drewna z autentycznością metalowych kółek. Nie wahaj się zintegrować koloru brązowego z tekstyliami domowymi, aby stworzyć echo pomiędzy drewnem, metalem i odcieniami brązu.