Mała sofa: designerskie i wygodne sofy 2-osobowe

Mała sofa nie znaczy mało miejsca na wygodę. Fakt, że brakuje nam miejsca, nie powinien przyczyniać się do tego, że powinniśmy rezygnować z komfortu. Dziś sofy 2-osobowe łączą w sobie wszystkie cechy swoich większych odpowiedników, czego dowodem jest nasz wybór małych sof w rozmiarze XS, ale w stylu XXL.

Sofa to prawdziwa gwiazda salonu, jest niezbędnym elementem dekoracji, ponieważ wszystko kręci się wokół niej lub prawie wszystko wokół niej. W małym salonie naturalnie postawimy na małą sofę. Ale uważaj na uprzedzenia, tylko dlatego, że ma tylko 2 miejsca, nie oznacza, że ​​ten rodzaj sofy nie łączy w sobie komfortu i stylu. Wręcz przeciwnie …

Dlaczego warto zaadoptować małą sofę? 

Niezwykle praktyczna, 2-osobowa sofa zajmuje bardzo mało miejsca. Podobnie jak mały stolik kawowy, ten mebel ma możliwość bardzo łatwego dopasowania do małego mieszkania lub kawalerki. Zazwyczaj umieszczana w małym salonie, mała sofa może być również zamontowana w biurze, w wejściu lub w pokoju gościnnym. Należy jednak pamiętać, że „dwa miejsca” niekoniecznie oznaczają małą przestrzeń użytkową. Niektóre z tych sof mają długość 130 cm, a inne do 190 cm. Oprócz tego, że z łatwością mieści się na małej przestrzeni, mała sofa jest niezwykle wygodna. Jest wyposażona w szerokie, wygodne fotele i podłokietniki z tkaniny lub skóry, co zapewnia absolutny komfort XXL. 

Jak wygląda moja mała sofa? 

Sofa 2-osobowamała sofamała sofa narożnasofa 2-osobowa z aksamitu lub tkaniny, mała sofa w niczym nie ustępuje innym najbardziej imponującym. Trzcina i rattan po raz kolejny podbiły sferę dekoracyjną, ponieważ w tym sezonie sofy są ozdobione naturalnymi włóknami. Dąb łączy się z tkaniną, dając naturalny i zdecydowanie przytulny efekt. Niektóre marki zdecydowały się na słoneczne i połyskujące kolory, podczas gdy inne postawiły na szare sofy, trzeźwe i ponadczasowe.

Mała sofa
Sofa 2-osobowa

Odkryj nasz wybór wygodnych i niezwykle stylowych sof. Na pewno pojawi się dwuosobowa sofa, która przyciągnie Twój wzrok. Przeczytaj także:

  • 5 adresów, gdzie kupić więcej niż idealny fotel z rattanu!
  • Mały fotel: uroczy element naszego salonu!