Klej do rzęs

Oto wskazówki, które pomogą Ci wybrać najlepszy klej do rzęs.

Klej do rzęs może pomóc Ci zmienić Twoje oczy ze zwykłych na interesujące, przyciągające, po prostu niezapomniane. Oczywiście klej to tylko cichy bohater całej akcji przemiany, główną rolę odgrywają same rzęsy. Cała akcja procesu przemiany Twoich oczu zaczyna się od wyboru odpowiednich rzęs, a następnie dobór odpowiedniego kleju, na który te rzęsy przykleisz.

Klej do rzęs. Kleić czy nie kleić?

Jeśli chcesz dokonać przemiany Twoich oczu, to musisz sprawić, żeby sztuczne rzęsy pozostały do nich przyklejone na cały dzień. Zapewne już słyszałaś, a kto wie, może sama przeżyłaś katastrofalne w skutkach konsekwencje, poprzez zły dobór kleju do rzęs. Co charakteryzuje słaby klej do rzęs? Taki klej może nierównomiernie wysychać, może podrażnić Twoje oczy, możesz wypływać spod rzęs, a w najgorszym wypadku może spowodować, że Twoje naturalne rzęsy odpadną. Słabej jakości klej może zawierać niebezpieczne substancje, które osłabiają naturalne rzęsy, wówczas rzęsy stają się kruche.

Odpowiedni klej

Dobrej jakości klej do rzęs charakteryzuje mocny chwyt, równomierne, cienkie rozprowadzenie, a także fakt, że podczas usuwania nie naruszy Twoich naturalnych rzęs. Nawet wrażliwe i delikatne rzęsy nie są podatne na działanie dobrej jakości kleju. Oczywiście czas działania kleju także jest jego wizytówką. W przypadku dobrego kleju możesz być pewna, że będzie on działał przez cały dzień.

Klej do rzęs
Przyklejasz rzęsy na bezpieczny klej

Innowacyjny klej do rzęs marki TH!NK

Jeśli jesteś już zmęczona, poszukiwaniem naprawdę dobrej jakości kleju do rzęs to jesteś w dobrym miejscu, aby te poszukiwania zakończyć sukcesem. Klej AES Gold Edition marki TH!NK to nasz flagowy produkt wśród klei do rzęs. Bogata w bardzo dobrej jakości składniki formuła zapewnia trwałą i niewidoczną linię kleju, który zapewni utrzymanie sztucznych rzęs tak długo, jak zechcesz. Oto główne powody, dla których powinnaś się zdecydować na zakup naszego innowacyjnego kleju:

Transparentność

AES Gold Edition jest niewidoczny dla osób postronnych. Nie wypływa spod rzęs i tym samym nie psuje Twojego wizerunku.

Bezpieczny skład

Nasz innowacyjny klej do rzęs nie zawiera lateksu. Tym samym nie jest w stanie wywołać alergii i podrażnienia. Nawet wrażliwe i delikatne miejsca są bezpieczne. Co więcej, nasz klej poprawia ogólną kondycję Twoich naturalnych rzęs.

Wytrzymałość

Nasz klej jest wytrzymały na działanie zewnętrznych czynników. Łzy, duża częstotliwość ruchu, pot, nic nie jest w stanie wpłynąć negatywnie na wytrzymałość naszego kleju.

TH!NK

Przy wyborze kleju do rzęs kieruj się przede wszystkim jego składem. Musi być bezpieczny. Twoje bezpieczeństwo jest w tym momencie najważniejsze. Słabej jakości produktem łatwo jest sobie zaszkodzić. Nie bój się innowacji, to one zmieniają rynek klejów do rzęs na lepszy.

Sprawdź także inne nasze artykuły: