Czyszczenie pianką do golenia

Czyszczenie pianką do golenia. Pianka do golenia ma niesamowite właściwości czyszczące, o czym coraz większa liczba osób się przekonuje. Możesz nią czyścić różnego rodzaju powierzchnie, plastik, gumę, gres, drewno, szkło, metal. Tam, gdzie mieszka mężczyzna, tam też zazwyczaj znajduje się pianka do golenia. Samotne panie będą musiały udać się do sklepu i specjalnie sobie taką piankę zakupić 🙂 Piankę łatwo się używa, jest bardzo praktyczna. W tym artykule omówimy składniki pianki do golenia i ich właściwości czyszczące.

UWAGA! Piankę do golenia możesz użyć nawet podczas czyszczenia piekarnika!

Czyszczenie pianką do golenia. Co tak naprawdę znajduje się w piance do golenia?

Sekretem tak dobrego czyszczenia pianką do golenia są rzecz jasna jej składniki. Jednym z głównych składników jest mydło potasowe, które możesz znaleźć w mydłach w płynie, a także w przeróżnych pastach do mycia dłoni. Zazwyczaj mydło potasowe łączy się z mydłem miękkim.

Mydło potasowe ma łatwość wnikania w różnego rodzaju zabrudzenia, z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. W przypadku zakupu pianki do golenia z przeznaczeniem wyczyszczenia danej powierzchni nie musisz patrzeć na cenę, wystarczy, że zakupisz najtańszą dostępną na rynku piankę. Droższe pianki mają lepsze składniki i lepsze działanie na skórę mężczyzny. Dla brudu nie ma to większego znaczenia.

Czyszczenie pianką do golenia. Jakie dokładnie powierzchnie można czyścić przy użyciu pianki do golenia?

Pianka do golenia może być użyta przez Ciebie do wyczyszczenia przeróżnych materiałów i przedmiotów. Dla większego zrozumienia tego tematu stworzyliśmy listę rzeczy, które możesz czyścić pianką.

  • Pędzle i grzebienie: Wszystko, co musisz zrobić to spryskać zabrudzoną powierzchnię pianką i pozostawić ją na krótki okres czasu. W kolejnym kroku spłucz wszystko wodą, co przyczyni się do tego, że wszelki brud odpadnie.
  • Płytki w łazience: Nanieś piankę do golenia, czy też krem do golenia na zabrudzoną płytkę podłogową, delikatnie ją wetrzyj w zabrudzenie. Użyj gąbki, aby dokładnie wcierać piankę w zabrudzenie. Na końcu zmj wszystko czystą wodą. Twoim oczom powinna się ukazać błyszcząca, jak psu jaj.a płytka.
  • Zlew kuchenny: Pianką do golenia możesz czyścić także zlewozmywaki. Procedura bardzo podobna do powyższych przykładów. Nanieś piankę, poczekaj, aż pianka wniknie w zabrudzenie, zmyj wszystko czystą wodą.
  • Piekarnik: Na rynku istnieje wiele produktów do czyszczenia piekarników. Pianka do golenia także wyśmienicie sobie radzi z zabrudzeniami piekarnika. Piekarnik należy dokładnie, równomiernie spryskać pianką do golenia, a następnie i tutaj uwaga! Pozostaw piankę nawet na kilka godzin! Na końcu użyj wilgotnej szmatki, aby wszystko dokładnie zmyć.
  • Patelnia i garnek: Wyczyść garnek, lub patelnię w taki sam sposób, jak piekarnik, a na pewno będziesz zadowolona z rezultatu.
  • Szczotka do naczyń: Nie musisz wyrzucać starej, zabrudzonej szczotki do naczyń. Wystarczy, że spryskasz ją pianką do golenia i odczekasz kilka godzin. Prawda, że pomogło?
  • Blat kuchenny: Blaty kuchenne są zabrudzone, zaplamione przeróżnego rodzaju substancjami. Mogą to być soki, kawa, herbata, plamy po wodzie. Także szafki kuchenne są zabrudzone tego typu plamami. Użycie pianki do golenia sprawi, że plamy i wszelkie zabrudzenia zostaną poluzowane, co ułatwi ich usunięcie, chociażby zwykłą wilgotną szmatką.
Czyszczenie pianką do golenia

TH!NK

Pianką do golenia możesz wyczyścić nawet dywan, a także tapicerkę oraz inne tekstylia. Pamiętaj jednak o zasadzie: „Przezorny zawsze ubezpieczony”. Zawsze sprawdź, jak pianka do golenia sprawuje się na danej powierzchni. Zalecamy, abyś przeprowadził test w słabo widocznym miejscu, na małym obszarze.